خلیل زاده: هر طور شده به بازی با الاهلی می‌رسم

مدافع تیم پرسپولیس گفت: با این که درد دارم، اما هر طور شده تلاش می‌کنم تا به این بازی برسم چرا که بازی بسیار حساسی داریم و هر طور شده باید به این بازی برسم....

مدافع تیم پرسپولیس گفت: با این که درد دارم، اما هر طور شده تلاش می‌کنم تا به این بازی برسم چرا که بازی بسیار حساسی داریم و هر طور شده باید به این بازی برسم.

به گزارش مدال، شجاع خلیل‌زاده در خصوص آخرین وضعیتش در آستانه بازی با الاهلی عربستان صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.


* دیروز در تمرین پرسپولیس شرکت نکردی و این مسئله باعث نگرانی هواداران تیم شده بود.
در ابتدا از همه کسانی که نگران وضعیت من شدند تشکر می‌کنم. من حدود سه هفته است که در زانویم درد دارم و حتی چند جلسه تمرین و بازی را با قرص و مسکن بازی کردم، اما در بازی با پیکان این مسئله تشدید شد و درد زانوی من شدت گرفت. به همین دلیل دیروز به دکتر آمدم و دکتر کیهانی به من قرص داد تا با استفاده از آن درد پایم بیفتد و امیدوارم که این مسئله رخ بدهد تا بدون درد بازی کنم.


* با این شرایط به بازی با الاهلی عربستان می‌رسی؟
با این که درد دارم، اما هر طور شده تلاش می‌کنم تا به این بازی برسم چرا که بازی بسیار حساسی داریم و هر طور شده باید به این بازی برسم.


* از شرایط پرسپولیس و وضعیتی که در سال ۹۸ دارید صحبت کن.
خوشبختانه شرایط تیم ما خیلی خوب است و سال ۹۸ را با دو برد خوب آغاز کردیم. در ابتدا دربی را بردیم که یک بازی مهم برای ما بود و بعد از آن تیم خوب پیکان را شکست دادیم و توانستیم با این برد روحیه‌بخش در صدر جدول بمانیم. در این شرایط خوشبختانه وضعیت تیم ما خوب است و قصد داریم این وضعیت خوب را تداوم ببخشیم.


* برخی از بازیکنان از بلندی زمین چمن ورزشگاه شهرقدس انتقاد می‌کردند.
بله، زمین چمن ورزشگاه شهرقدس بلند بود و این وضعیت نامساعد ما را اذیت کرد.


* درباره بازی با الاهلی عربستان هم صحبت کن و به نظرت این بازی چطور خواهد بود؟
درباره الاهلی نیازی به تعریف من نیست همه می‌دانند که این تیم از خوب‌های عربستان است و تا اینجا در لیگ این کشور هم نتایج خوبی گرفته و حتی آخرین بازیش در لیگ عربستان را هم با یک برد خوب به نفع این تیم به پایان رسیده است. البته ما هم پرسپولیس هستیم و به عنوان نایب قهرمان آسیا به این مسابقات آمدیم، اما در دو بازی اول در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با بدشانسی و اشتباهات داوری نتایج لازم را نگرفتیم. در بازی با پاختاکور و حتی بازی با السد قطر حق ما نتایجی نبود که به دست آمد، اما امیدوارم در بازی روز سه‌شنبه شرایط داوری شرایط خوبی باشد و بدون اشتباه قضاوت کنند. ما کاملاً امیدوار به این بازی می‌رویم و با دعای خیر هواداران و تلاش بازیکنان و مربیان می‌خواهیم دست پر به تهران برگردیم.


* تقابل تو و عمر السومه مهاجم سوریه‌ای الاهلی عربستان می‌تواند خیلی جذاب باشد. برای مهار او چه برنامه‌ای داری؟
به هر حال سیدجلال حسینی کاپیتان و بزرگ تیم ماست که در این زمینه به همه ما کمک زیادی می‌کند و با کمک او السومه و سایر بازیکنان را مهار خواهیم کرد. من دو بار مقابل السومه بازی کردم و شناخت خوبی از او دارم هر چند که همه این بازیکن را می‌شناسند و می‌دانند که چه بازیکن قدرتمندی است، اما در تیم الاهلی عربستان فقط السومه بازیکن خوبی نیست بلکه این تیم بازیکنان خوب دیگری هم دارد و ما باید همه آن‌ها را مهار کرده تا دست پر به تهران برگردیم.