خلیل زاده: هواداران حلال کنید! می‌خواستم تمدید کنم

مدافع باتجربه پرسپولیس با گلایه نسبت به بی‌توجهی باشگاه به موضوع تمدید قرارداد اعلام کرد با تداوم این شرایط بعد از لیگ قهرمانان جدا خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شجاع خلیل زاده، مدافع میانی پرسپولیس که بعد از سومین فصل حضور در این تیم، اکنون با پیشنهاداتی نیز مواجه است، علیرغم این موضوع تاکنون سه بار به باشگاه مراجعه کرده تا قراردادش را تمدید کند.

نکته عجیب اینکه این بازیکن مدعی است باشگاه هیچ پاسخی به این درخواست وی نداشته است و بر این اساس وعده داده برای احترام به هواداران تا پایان لیگ قهرمانان آسیا در این تیم حضور خواهد داشت و بعد از آن در صورت تداوم شرایط مجبور به جدایی خواهد شد.

وی در باره این موضوع می‌گوید: سه روز با قرارداد در طبقات باشگاه می‌چرخم و کسی جواب نمی‌دهد. کجای دنیا بازیکن منت باشگاه را برای تمدید می‌کشد؟ منتی باشد باید منت هوادار را بکشم که روی سرم جا دارند و به همین خاطر سه بار رفتم باشگاه. اما نباید منت مدیری را بکشم و جوابی هم نشنوم!

او درباره شروع تمرینات گفت: اوضاع خوب است و خداراشکر تمرینات منظمی را برای بازی های آسیایی انجام می‌دهیم. بازیکنان جدید هم به ما اضافه شده اند و امیدوارم قدر پیراهن پرسپولیس را بدانند و متوجه باشند که کجا آمده اند و برای موفقیت تیم تلاش خود را انجام بدهند.

خلیل زاده درخصوص تمدید قرارداد عنوان کرد: من به شخصه چنین چیزی را در کل دنیا ندیدم، ما هم حتما باید مثل خیلی از بازیکنان بعضی کارها را انجام بدهم. من الان سه روز چهار روز است که برای تمدید قرارداد رفتم باشگاه، چون بند جدایی در قرارداد دارم. الان می‌گویم که در این ۴ روز من را می‌دوانند و هرروز بهانه می‌آورند. همین جا می‌گویم که من دوست دارم بمانم و دوباره ام می‌گویم دوست دارم بمانم و قول می‌دهم در بازی های آسیایی با جان و دل بازی کنم. بعدا از من ناراحت نشوند، من ۴ روز رفتم باشگاه.

شجاع افزود: من سه سال است کمترین قرارداد را بدون هیچ منتی می‌گیرم چون عاشق پرسپولیس هستم و این ثابت شده است. هر فوتبالیستی پول می‌گیرد نوش جانش اما من کمتر از همه پول گرفتم. من پیشنهاد دارم و اگر من را نمی‌خواهید خب بگویید! آقا من هرروز مدیربرنامه ام رفت باشگاه خودم هم رفتم من را پیچاندند. تا وقتی من را بخواهم هستم اما فکر کنم من را نمی‌خواهند. من نمی‌خواهم هواداران را نگران کنم و یک پست هم گذاشتم اما جایی که شما را نخواهند میمانید؟

مدافع شماره ۳ پرسپولیس در مورد تمدید قراردادش توضیح داد: من به عشق هواداران رفتم که قراردادم را تمدید کنم، ۴ روز بعد از من دلخور نشوید، نگویید این بازیکن به خاطر یک سری چیزها رفته، آقا من می‌گویم می‌خواهم بمانم. الان می‌آیند می‌گویند قرارداد داری اما در قراردادم بند جدایی هست، قرارداد من را درست کنید. همه بازیکنان پرسپولیس با نداری ها ساختند اما بازیکن خارجی می‌آید راحت پولش را می‌گیرد. ما حتی پول خودمان را  نمی‌توانیم بگیریم و وقتی می‌خواهیم تمدید کنیم هم نمی‌کنند. اگر نمی‌خواهید بگویید تا تکلیفمان را بدانیم. من بازی های آسیایی را می‌روم و انشالله نتیجه می‌گیریم اما بعد که آمدم انشالله تکلیفمان را روشن می‌کنیم. چهار روز بعد از من گله مند نشوند، کجای دنیا اینطور هست؟

شجاع خلیل زاده با اشاره به وضعیت قراردادش گفت: کارمندان باشگاه می‌بینند که من قرارداد بستم باید میدوویدم که تمدید کنم، شاید هم نخواهند ما بمانیم. من هرروز برای تمدید رفتم و هرروز هم همانطور ماندم، این را کارمندان باشگاه هم می‌دانند.

بعد از پستم همه چیز تغییر کرد. من یک پست گذاشتم و گفتم که میخواهم به عشق هواداران و تیمی که دوست دارم بمانم و از همان موقع رفتارها تغییر کرد و دیگر کسی از من نپرسید. اگر من را نمی‌خواهید بگویید.

تا الان من هیچ عددی به باشگاه ندادم. به نظرتان بعد از ۴ قهرمانی حق باشگاه باید چطور باشد؟ چون من خودم می‌خواهم بمانم، باید با من اینطور رفتار شود؟ من بازی آسیایی را می‌روم و برای بعد از آن قول به هواداران نمی‌دهم. فکر می‌کنم از علاقه من سو استفاده می‌کنند و بعد از بازی آسیایی احتمال جدا شدن من هست. مگه همچین چیزی داریم؟ مگر می‌شود هرروز بروم باشگاه که قراردادم را تمدید کنید؟ کجای دنیا همچین چیزی هست؟ بازیکن می‌آید ادا و اطوار در می‌آورد و و پولش را هم می‌دهند و می‌گویند بماند اما منی که می‌خواهم بمانم را اینطور رفتار می‌کنند. از هواداران عذر خواهی می‌کنم، حلالم کنید...

بیشتر بخوانید:

تهدید شجاع به جدایی از پرسپولیس

پیچیدگی‌های عجیب بازیکن پرسپولیس برای بازی در آسیا

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ پرسپولیس تهران فوتبال ایران شجاع خلیل‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال