خلیل‌زاده: پنالتی استقلال صحیح نبود/ فحش و دعوا نشانه تعصب نیست

شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی این تیم در دربی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد....

شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی این تیم در دربی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش مدال، شجاع خلیل‌زاده در پایان شهرآورد 90 که با پیروزی پرسپولیس تمام شد، درمورد حاشیه‌های این مسابقه اظهار داشت: برخی بازیکنان کمی عصبی شده بودند و بازی به حاشیه رفت. همه بازیکنان با هم دوست هستند و دلیل برخی رفتارها را نمی‌دانم.

وی درمورد اعلام پنالتی برای استقلال گفت: یک درصد هم پنالتی نبود. داریوش به پشت پای من زد و خودش سرنگون شد، اما به نظر داور احترام می‌گذارم. کالدرون به ما گفته بود که اگر داور هم بد قضاوت کرد شما با بازی خوب خود برنده شوید.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازیکنان باید یاد بگیرند تا در بازی بجنگند نه اینکه با فحاشی و دعوا بازی را به حاشیه ببرند. با فحاشی نمی‌توان کاری کرد. امیدوارم کمیته انضباطی تمام صحنه‌ها را دیده باشد و مثل گذشته بعد از آنها فحشی که به ما دادند تنها به یک جلسه محرومیت اکتفا نکند. کسی با فحاشی و دعوا لقب باغیرت و باتعصب نمی‌گیرد. واقعاً اینکارها نشانه تعصب نیست. 

خلیل‌زاده درمورد ترکیبش با کنعانی‌زادگان در خط دفاعی پرسپولیس افزود: فرقی نمی‌کند که چه کسی بازی کند. سیدجلال هم بزرگ ما است. ما تنها یک هدف داریم و می‌خواهیم بازهم قهرمان شویم. امیدوارم به هدف خود برسیم.اخبار مرتبط:

گزارش لحظه به لحظه از حواشی دربی ۹۰
استقلال 0 - 1 پرسپولیس/ فتح دربی به دست یک غریبه
استقلال 0 – 1 پرسپولیس/ گزارش لحظه به لحظه

 

تگ ها


استقلال پرسپولیس استقلال پرسپولیس دربی 90 شجاع خلیل زاده اخبار پرسپولیس شجاع خلیل‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال