خلیل زاده: چه کسی گفته وضعیت پرسپولیس نگران کننده است؟

شجاع خلیل‌زاده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد در همه بازی‌ها برای پیروزی به میدان می‌رویم و امیدوارم در قهرمانی لیگ برتر هت‌تریک کنیم....

به گزارش مدال، شجاع خلیل‌زاده در خصوص دربی ۸۹ پایتخت بین تیم‌های استقلال وپرسپولیس که با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید، اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. دربی همیشه جذاب است. خداراشکر توانستیم با این پیروزی صدرنشینی خود را تثبیت کنیم و فاصله با استقلال را بیشتر از قبل کنیم.
وی افزود: هر چند که می‌توانستیم گل‌های بیشتری به استقلال بزنیم، ولی نشد و امیدوارم در بازی‌های بعدی از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کنیم. پرسپولیس در جام حذفی و لیگ برتر مدعی است و شرایط خوبی هم دارد. در همه بازی‌ها برای پیروزی به میدان می‌رویم و امیدوارم در قهرمانی لیگ برتر هت‌تریک کنیم.
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه وضعیت این تیم در لیگ قهرمانان کمی نگران کننده به نظر می‌رسد گفت: چه کسی گفته وضعیت پرسپولیس نگران کننده است؟ رئال مادرید با آن عظمت از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد. می‌دانیم توقعات از تیم ما بالا است و به همین دلیل می‌جنگیم تا انتظارات را بر آورده کنیم و امیدواریم در آسیا هم بتوانیم از گروه خود صعود کنیم.
وی در واکنش به اینکه آیا بین او منشا حساسیت خاصی در دربی وجود داشت یا خیر؟ گفت: منشا بازیکن خوبی است و ما مدتی هم‌تیمی بودیم، اما حساسیت خاصی بین ما نبود و به هر حال فوتبال برد و باخت دارد. فرقی ندارد که منشا بازیکن چه تیمی باشد، مهم این است که ما پرسپولیس هستیم و در همه بازی‌ها برای پیروزی به میدان می‌رویم.
خلیل‌زاده در پایان در مورد عملکر د. داور دربی ۸۹ خاطر نشان کرد: به هر اشتباهات داوری همیشه وجود دارد و نظر خورشیدی هم قابل احترام است، اما به نظرم آن صحنه پنالتی نبود.

 

تگ ها


دربی ۸۹ پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال