خمارلو: در رابطه با دعوت سید جلال حسینی چیزی به ما اعلام نشده است

پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره دعوت سید جلال حسینی به تیم ملی و نقل و انتقالات این باشگاه اظهار داشت هنوز از طرف فدراسیون چیزی به ما اعلام نشده و از دست دادن بازیکنان به خاطر مخسائل مالی صحت ندارد ......

 پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره دعوت سید جلال حسینی به تیم ملی و نقل و انتقالات این باشگاه اظهار داشت هنوز از طرف فدراسیون چیزی به ما اعلام نشده و از دست دادن بازیکنان به خاطر مخسائل مالی صحت ندارد.

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، خمارلو، مدیر روابط عمومی پرسپولیس در رابطه با شایعه دعوت جلال حسینی به تیم ملی و نقل و انتقالات باشگاه گفت:

اوج بی‌انصافی است که جدایی بازیکنان را به مسائل مالی باشگاه ربط می‌دهند. تاکنون تماسی با سید جلال حسینی یا فدراسیون فوتبال برای لیست نهایی تیم ملی نداشته‌ایم. با این وجود رسما چیزی به باشگاه اعلام نشده اما امیدواریم حق به حق‌دار برسد. اینکه گفته می‌شود پرسپولیس بنیه مالی ندارد و نتوانسته خواسته مالی بازیکنان را برآورده کند، به هیچ وجه حقیقت ندارد. اگر بازیکنان فکر می‌کنند با جدایی از پرسپولیس پیشرفت می‌کنند، این حق را برای آنها قائل هستیم. اینطور نیست که بازیکنی پیشنهاد مالی بدهد و باشگاه نتواند برآورده کند و آن بازیکن را از دست داده باشیم.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال