خنده بنزما؛ مصدومیت جدی نیست؟ (عکس)

کریم بنزما، مهاجم تیم ملی فرانسه، شب گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی این تیم در مسیر آمادگی برای رقابت های یورو، به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین بازی شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریم بنزما شب گذشته در مسابقه تدارکاتی فرانسه برابر بلغارستان که به پیروزی ۳-۰ شاگردان دیدیه دشان انجامید، به دلیل مصدومیت زانو مجبور به ترک زمین بازی شد.

بنزما در دقیقه ۳۹ این بازی، که آخرین مسابقه تیم ملی فرانسه پیش از دیدار با آلمان در رقابت های یورو ۲۰۲۰ بود، از کادر فنی خواست تا او را تعویض کنند.

فرانسه علاوه بر آلمان با پرتغال و مجارستان نیز هم گروه است و دو مسابقه خود را در مرحله گروهی در ورزشگاه پوشکاش بوداپست و با حضور تماشاگران انجام خواهد داد.

بنزمای ۳۳ ساله پس از نزدیک به شش سال تبعید از تیم ملی فرانسه، برای مسابقات یورو به اردوی تیم ملی فرا خوانده شد اما اولیویه ژیرو، جانشین او در بازی برابر بلغارستان، با دبل کردن در دقایق پایانی بازی نشان داد که چرا فرانسه را بخت اول قهرمانی در یورو ۲۰۲۰ می دانند.

فرانسه در این بازی با گل دقیقه ۲۹ آنتوان گریزمان و دو گل ژیرو در دقایق ۸۳ و ۹۰ توانست بلغارستان را ۳-۰ شکست دهد.

چهره گرفته و حتی به نظر گریان کریم بنزما روی نیمکت فرانسه این نگرانی را به وجود آورد که شاید این مهاجم ارزشمند یورو را از دست داده باشد. اما در دقایق پایانی بازی دوربین ها بنزما را نشان دادند که در کنار کیلیان امباپه، دیگر ستاره فرانسه، مشغول صحبت و خنده است و بسیاری این را به فال نیک گرفته و نتیجه گرفتند که مصدومیت این مهاجم فرانسوی آنقدر جدی نیست که یورو را از دست بدهد.

دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، پس از بازی درباره مصدومیت بنزما گفت: "پایش از کار افتاد. ماهیچه بالای زانوی او ضربه محکمی خورد. او دیگر بازی نکرد چون احساس گرفتگی در ماهیچه می کرد... تیم پزشکی کنار او هستند."

تگ ها


تیم ملی فرانسه فوتبال جهان کریم بنزما فوتبال