خنده دیبالا به ظاهر مسی در دیدار با برزیل (عکس)

پائولو دیبالا، ستاره یوونتوس، در جریان جنجال گسترده دیدار آرژانتین و برزیل در حال خندیدن به ظاهر لیونل مسی شکار دوربین‌های خبری شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پلیس فدرال و مقامات اداره بهداشت در دقیقه پنج دیدار دو تیم آرژانتین و برزیل در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر وارد زمین شدند تا چهار بازیکن آرژانتین را به دلیل نقض قوانین بهداشتی مربوط به شیوع ویروس کرونا بازداشت کنند. بر اساس قوانین برزیل افرادی که در انگلیس، آفریقای جنوبی و یا هند حضور داشته‌اند اجازه ورود به این کشور را ندارند، مگر این که شهروند برزیل باشند یا اجازه اقامت دائمی این کشور به آنها داده شده باشد.

بنابراین بازی پس از هیاهوی گسترده متوقف شد. مسی سعی کرد با مقامات برزیلی صحبت کند و از آنها پرسید که چرا در سه روز گذشته که اعضای تیم آرژانتین در این کشور حضور داشته‌اند، این افراد وارد عمل نشده و برای اجرای قانون تلاش نکرده‌اند.

بحث بین بازیکنان و مقامات برای دقایق طولانی ادامه داشت و بازیکن جدید پاری سن ژرمن در حالی سعی می‌کرد با مامور پلیس صحبت کند که جلیقه یکی از عکاسان حاضر در ورزشگاه را بر تن کرده بود. تی وای سی اسپرت مدعی شده که دلیل استفاده مسی از این جلیقه این بود که او پیراهنش را در داخل رختکن با دنی آلوز عوض کرده بود، بنابراین وقتی قصد داشت به زمین برگردد اولین لباسی که در راهرو دید را بر تن کرد. پائولو دیبالا نیز در حالی شکار دوربین‌های خبری شد که به جلیقه بر تن مسی خیره شده و نمی‌توانست جلوی خنده خود را بگیرد.

تگ ها


دیبالا لیونل مسی تیم ملی آرژانتین فوتبال جهان آرژانتین یوونتوس فوتبال