خوابگاه تیروکمان در دهه فجر افتتاح می‌شود

رئیس فدراسیون تیروکمان در جریان بازدید مدیریت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از خوابگاه در حال ساخت این فدراسیون، اعلام کرد که این خوابگاه در ایام دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیر و کمان، حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و قدرت الله سیف مدیرمجموعه ورزشگاه آزادی ظهر امروز  شنبه از خوابگاه و ساختمان اداری در حال ساخت فدراسیون تیر و کمان بازدید کردند.

غعلامرضا شعبانی بهار ضمن تشکر از حضور آقایان کریمی و سیف گفت: ساختمان اداری درحال ساخت فدراسیون به مساحت ۶۰۰ متر با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال ساخت است و قرار است این مجموعه در دهه فجر به بهره برداری برسد.

وی تاکید کرد: منابعی که برای این پروژه درنظر گرفته شده از منابع درآمدی فدراسیون و حامیان مالی است که مهندس سیف زارعی کمک قابل توجهی برای تکمیل این پروژه انجام داده اند.

شعبانی بهار افزود: قرار شد مدیریت شرکت توسعه مساعدت هایی برای تجهیز و تکمیل این پروژه در آینده داشته باشند.

وی تصریح کرد: همچنین مهندس کریمی و عوامل شرکت توسعه بازدیدی از خوابگاه درحال ساخت فدراسیون داشتند. این خوابگاه با زیربنای ۶۰۰ متر و در دو بخش بانوان و آقایان درحال ساخت است و امیدواریم اواخر مهرماه و در هفته تربیت بدنی به بهره برداری برسد. شرکت توسعه نزدیک به دو و نیم میلیارد تومان برای این پروژه درنظر گرفته است.

شعبانی بهار تصریح کرد: افتتاح خوابگاه فدراسیون یکی از آرزوهای ورزشکاران تیروکمان بوده است که ان شا الله با افتتاح خوابگاه و ساختمان اداری و بودن آکادمی، سالن بدنسازی، سایت تیروکمان و سالن مسقف یک سایت کامل تخصصی تیروکمان خواهیم داشت که از معدود کشورهایی خواهیم بود که تمامی ارکان فدراسیون در یک مجموعه هستند.

تگ ها


تیر و کمان غلامرضا شعبانی‌بهار قدرت الله سیف حسن کریمی