خواجه‌وند: محرومیت خلیل‌زاده به دور از عدالت است

مهدی خواجه‌وند عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس محرومیت شجاع خلیل‌زاده را به دور از عدالت دانست....

مهدی خواجه‌وند عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس محرومیت شجاع خلیل‌زاده را به دور از عدالت دانست.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی خواجه‌وند مدعی شد: اولين شرط توجه اتهام يا توجه تخلف به شخص، وقوع تخلف از طرف شخص و امكان انتساب فعل به شخص مرتكب مي‌باشد. با فرض اثبات تخلف شخص، تطبيق قانون با عمل مرتكب و سپس مجازات شخص ممكن خواهد بود.

وی ادامه داد: شجاع خلیل‌زاده نیز  توسط كميته انضباطى به اتهام تحريك تماشاگران از طريق نشان دادن علامت سكوت (هيس) به داور و به استناد عكس ضميمه پرونده دو جلسه محروميت از بازى محروم می‌شود. در آن صحنه كه فیلم آن نیز  موجود است كاملا واضح است که خلیل‌زاده  بعد از صحنه پنالتى به داور مي‌گوید: بخدا پنالتى نبود.

خواجه‌وند خاطرنشان کرد: بنده و آقای خلیل‌زاده  در جلسه استیناف حضور یافته و  موضوع را  كاملا توضیح  دادیم. پرونده مکرر بررسی و  كنترل شد و با توضيحات شجاع  و بازبينى مكرر صحنه فيلم مشخص مي‌شود  كه توضيحات شجاع درست بوده و  حقيقتا حداقل انتظار در خصوص شجاع برائت ايشان بود.

عضو  کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: محكوميت  و محروميت شجاع از دو جلسه بازى به استناد آن عكس و در حالی که هیچ گزارشی از داور و ناظر دال بر توهین وی به داور مسابقه و تحریم تماشاگران از این طریق وجود نداشته  مطمئنا  مطابق انصاف و عدالت و حتى قانون نمي‌باشد و  اجحاف در حق این  بازيكن، باشگاه پرسپولیس و ميليون‌ها طرفدار باشگاه خواهد بود.

خواجه‌وند در پایان گفت: عجیب است که بدون گزارش داور و ناظر و با استناد به عکسی، دو جلسه محرومیت در  نظر گرفته می‌شود. ویدیو آن صحنه بازبینی شد و محرز بود که او توهینی نکرده است. حتی خلیل‌زاده به رغم شعارهای توهین آمیز در این بازی، چند بازی دست به اقدامات جوانمردانه  زده که آن را هم نشان دادیم و تصور و باورمان این بود که هر دو جلسه محرومیت لغو می‌شود اما چنین اتفاقی رخ نداد و این واقعا ناراحت کننده و دور از انصاف است.

اخبار مرتبط:
اعتراض پرسپولیسی‌ها به احکام استیناف؛ توضیح «شفاف» می‌خواهیم

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس محرومیت شجاع خلیل زاده شجاع خلیل زاده مهدی خواجه وند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال