خواسته مشابه سرخابی‌ها؛ زودتر بازی کنیم!

دو تیم استقلال و پرسپولیس خواهان برگزاری دیدارهای آتی شان زودتر از روز اعلام شده هستند ......

دو تیم استقلال و پرسپولیس خواهان برگزاری دیدارهای آتی شان زودتر از روز اعلام شده هستند.

به گزارش خبرنگار مدال، دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر باید به ترتیب در روزهای 22 و 23 شهریور مقابل تیم های نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران قرار بگیرند و این در حالی است که برای هردو تیم دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا 2018 در پیش است.
تیم استقلال باید روز 25 شهریور در قطر به مصاف السد برود و پرسپولیس هم روز 26 همین ماه، مقابل الدحیل در آزادی صف آرایی می کند. با توجه به اینکه هردو تیم ایرانی دیدارهای شان را مقابل نمایندگان قطر واگذار کرده اند بازی های حساسی پیش رو دارند و این در حالی است بین دیدارهای شان در لیگ برتر و بازی های آسیایی تنها 2 روز فاصله است!
هردو باشگاه جداگانه خواهان برگزاری دیدارهای آسیایی شان 2 روز زودتر از موعد مقرر شده اند تا بتوانند با استراحت و آمادگی بیشتری به مصاف رقبا بروند. باشگاه نساجی مازندران، صراحتا مخالفت شان را با برگزاری زود هنگام دیدار مقابل پرسپولیس اعلام کرد و مدعی شدند که آنها مطابق برنامه از پیش تعیین شده برنامه ریزی کرده اند اما باشگاه نفت مسجد سلیمان هنوز موضع رسمی شان را در این خصوص اعلام نکرده اند.
باید دید در نهایت این ماجرا به چه می شود و آیا در نهایت با درخواست دو نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا برای برگزاری زودتر از موعد دیدارهای شان در هفته ششم، موافقت می شود یا خیر.

تگ ها


فوتبال