خوان ماتا: به سال جدید امیدواریم/ از مورینیو تشکر می کنم

خوان ماتا، هافبک منچستریونایتد می خواهد همراه با تیمش سال جدید را پر از امید و با هدف رسیدن به جمع چهار تیم برتر انگلیس آغاز کند ......
خوان ماتا، هافبک منچستریونایتد می خواهد همراه با تیمش سال جدید را پر از امید و با هدف رسیدن به جمع چهار تیم برتر انگلیس آغاز کند ...

خوان ماتا، هافبک منچستریونایتد می خواهد همراه با تیمش سال جدید را پر از امید و با هدف رسیدن به جمع چهار تیم برتر انگلیس آغاز کند.

به گزارش مدال، اوله گونار سولسشر، سرمربی جدید منچستریونایتد گام اول خود را محکم برداشت و شیاطین سرخ برابر کاردیف به یک پیروزی قاطع رسیدند. خوان ماتا، بازیساز اسپانیایی منچستریونایتد در وب سایت رسمی خود، یادداشتی در خصوص وضعیت تیمش نوشت:

بدون شک اکنون یکی از شلوغ ترین زمان ها در زمینه تعداد بازی ها در فوتبال انگلیس را سپری می کنیم. دو بازی در اولدترافورد داریم و می خواهیم به بهترین نحو ممکن یعنی کسب دو پیروزی، ماه دسامبر و سال 2018 را به پایان ببریم. مشخصا با تغییر مربی، هفته متفاوتی را سپری کردیم و می خواهم از ژوزه مورینیو بابت جام هایی که کسب کردیم تشکر کنم و برای او در ادامه کارش آرزوی موفقیت دارم. همان طور که می دانید، اوله گونار سولسشر، اسطوره منچستریونایتد مربی باشگاه شده و بهترین عملکرد ممکن را در اولین حضورش روی نیمکت تیم را داشتیم، در واقع، بهتر از این نمی شد. برد برابر کاردیف رضایت بخش بود و اعتماد به نفس ما را در آستانه سال جدید و پایان سال 2018 را افزایش خواهد داد. حالا وقت خوش بینی است. وقت تلاش کردن برای رسیدن به  بالای جدول فرا رسیده است. ما واقعا برای تحقق این امر انگیزه داریم و هواداران ما شایسته دیدن بازی های جذابی از سوی ما هستند.