خواهش و درخواست نویدکیا از هنگ موتورسواران!

سرمربی سپاهان پس از پیروزی مقابل مس رفسنجان گفت که تیم حریف به خوبی ما را آنالیز کرده و یکی از سخت ترین بازیهای این فصلمان بود....

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان در یکی از جذاب ترین دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، موفق شد در وقت های اضافه از سد مس رفسنجان عبور کند. محرم نویدکیا سرمربی زردپوشان در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: یکی از سنگین ترین بازی هایی بود که انجام دادیم. مس خیلی خوب ما را آنالیز کرده بود. مسائل تاکتیکی را فوق العاده خوب در زمین رعایت کردند. تا دقیقه ۷۰ بازی خوبی ارائه دادیم و به گل هم رسیدیم. تیم ما بیش از آنچه فکر می کردم، عقب بازی کرد. بعد از تعویض ها تیممان سردرگم بازی کرد. مس ۲۰ دقیقه آخر را نسبت به ما خوب بازی کرد. 


وی افزود: این تیم شرایط خیلی خوبی داشت. سعی می کردند بیشتر بدوند. تا دقیقه ۷۰ تیم خیلی خوبی بودیم و سعی می کردیم خوب همدیگر را پیدا کنیم و موقعیت سازی کنیم. اما از دقیقه ۷۰ به بعد عملکرد خوبی نداشتیم. تجربه سنگینی برای ما بود. اگر بخواهیم یک قدم عقب برویم این اتفاق برایمان پیش می آید.


سرمربی سپاهان گفت: مس دو موقعیت خیلی خوب در انتهای بازی به دست آورد. پورقاز یک توپ را از دروازه بیرون آورد. این برای ما ایده آل نیست. باید برای آینده بهتر برنامه ریزی کنیم. بچه ها نباید فکر کنند اگر ۶ گل به آلومینیوم زدند، مقابل هر تیمی کارشان راحت است. هر تیمی قابل احترام است و می تواند ساختارش را تا انتها حفظ کند.


نوید کیا در مورد عملکرد کیانی نیز توضیح داد: کیانی بازیکن حریف است و نمی توانم در موردش صحبت کنم. او بازیکن خوبی است. مقداری اختلاف سلیقه وجود داشت و از تیم ما جدا شد. برایش آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم همانطور که به سپاهان کمک کرد، به مس هم کمک کند. امروز هم همین کار را به خوبی انجام داد.


سرمربی سپاهان در خصوص اینکه موقعیت سوزی بازیکنانش به خاطر تیم مس بود یا عملکرد سپاهان، گفت: هر دو می توانست باشد. این بازی کیفیت مس را نشان داد که چقدر ساختارشان خوب است. یکی از باثبات ترین تیم های لیگ برتر هستند. سعی می کنند تا دقیقه ۹۵ ساختارشان را تحت هر اتفاقی حفظ کنند و این می‌تواند برای هر حریفی خطرناک باشد. از طرفی بچه های ما هفته قبل با ۶ گل برده بودند و فکر می کردند راحت می برند. هر دو موضوع وجود داشت.


وی در مورد افت سپاهان در نیمه دوم نیز پاسخ داد: موقعی که تعویض کردیم، سردرگمی در تیم ایجاد شد. مقصر من هستم و باید این معضلات را حل کنیم. تغییرات برای این است که شرایط تیم بهتر شود. درست است که از دقیقه ۷۰ به بعد مقداری سردرگم بودیم اما پاسی که ترکمان داد و ولسیانی گل زد، هر دو بازیکن تعویضی بودند. ما از دقیقه ۷۰ به بعد آن ساختار لازم را نداشتیم و با همکارانم روی این مساله کار و آن را برطرف کنیم.


نویدکیا در خصوص اینکه سپاهان قبل از بازی دیر به ورزشگاه رسید، با اشاره به ازدحام و همراهی هواداران در مسیر هتل تا ورزشگاه گفت: حدود یک ساعت و ۲۵ دقیقه در مسیر بودیم. برخی از بازیکنان ما حالت تهوع گرفتند. فکر می‌کنم کمی زیاده از حد می‌شود. نباید تیم با این استرس و هیجان به ورزشگاه برسد. وقتی به ورزشگاه می‌رسیم بازیکنان با استرس لباس عوض می‌کنند. با این موضوع مشکل داریم. نه به خاطر دیر رسیدن، ما حتی نگران موتورسوارهایی که همراه اتوبوس تیم می‌آمدند بودیم چون ممکن بود برایشان اتفاقی بیفتد.


سرمربی سپاهان در پایان گفت: از آنها صمیمانه و برادرانه و دوستانه خواهش می‌کنم یا مقابل هتل محبتشان را ابراز کنند و اجازه بدهند اتوبوس برود یا مقابل ورزشگاه بیایند. ما صبر می‌کنیم شادی و ابراز محبت کنند. این مساله واقعا استرس زیادی به ما وارد می کند. امیدوارم دوستانه و برادرانه برنامه ریزی درستی انجام بدهند که به این معضل برخورد نکنیم.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محرم نویدکیا