خوبرو با اقتدار نماینده فرانسه را شکست داد و به برنز جهانی رسید

رقابت های کاراته قهرمانی جهان در رده سنی جوانان در حالی به میزبانی تنریف اسپانیا پیگیری می شود که در وزن منهای 61 کیلوگرم پسران، قاسم خوبرو با پشت سرگذاشتن تمامی حریفان در نیمه نهایی با نتیجه یک بر صفر مغلوب "همت بخشعلی اف" از آذربایجان شد و از راهیابی به فینال بازماند ......

رقابت های کاراته قهرمانی جهان در رده سنی جوانان در حالی به میزبانی تنریف اسپانیا پیگیری می شود که در وزن منهای 61 کیلوگرم پسران، قاسم خوبرو با پشت سرگذاشتن تمامی حریفان در نیمه نهایی با نتیجه یک بر صفر مغلوب "همت بخشعلی اف" از آذربایجان شد و از راهیابی به فینال بازماند.

خوبرو ابتدا 3 بر صفر جاکا تالر از اسلوونی را برد، در مبارزه دوم موفق شد 3 بر یک صلاح الدین ایت همو از مراکش را شکست داد. سومین بازی خوبرو مقابل محمد الاسیری حریف عربستانی و دارنده عنوان سومی آسیا بود که با نتیجه 2 بر صفر به سود نماینده ایران خاتمه یافت.
ماکسیمیلیانو فلورز از شیلی چهارمین حریفی بود که خوبرو او را با نتیجه 8 بر یک مغلوب کرد. خوبرو برای کسب مدال برنز امروز(جمعه) به مصاف  "کاجیت کاناگا" نماینده فرانسه رفت و با برتری مقابل حریف خود به مدال برنز جهانی دست یافت. این دیدار با نتیجه 9 بر یک به سود نماینده کشورمان تمام شد. خوبرو پیش از اتمام وقت قانونی مبارزه 9 بر یک به برتری مقابل کاراته کا فرانسوی رسید.

حریف فرانسوی عنوان قهرمانی اروپا در سال 2017 را در پرونده اش دارد.

تگ ها


اخبار روز جودو