خودزنی سیمونه؛ بی‌شخصیتی من و رونالدو!

سیمونه پس از حذف تیمش وارد کنفرانس خبری بعد از مسابقه شد و از قدرت یوونتوس تمجید کرد: یوونتوس تیم برتر زمین بود ......

سیمونه پس از حذف تیمش وارد کنفرانس خبری بعد از مسابقه شد و از قدرت یوونتوس تمجید کرد: یوونتوس تیم برتر زمین بود ...

سیمونه پس از حذف تیمش وارد کنفرانس خبری بعد از مسابقه شد و از قدرت یوونتوس تمجید کرد: «یوونتوس تیم برتر زمین بود. ضربه سر موراتا تنها موقعیت ما بود و جز آن هیچ کار دیگری نکردیم.» یوونتوس مدام فشار می‌آورد و وارد محوطه جریمه ما می‌شد و به همین دلیل ما چاره‌ای جز دفاع نداشتیم. من باید به یوونتوس تبریک بگویم چون خیلی خوب حمله کردند. آنها بهتر بودند و حق‌شان بود که بازی را ببرند. درست است که ما هم مرتکب اشتباهاتی شدیم اما یوونتوس از نظر تاکتیکی و دریافت توپ‌های دوم تیم برتر میدان بود.»

اتلتیکو مادرید تنها 38درصد ت توپ را در اختیار داشت و هیچ شوت در چهارچوبی نداشت و حتی نتوانست کرنر از حریفش بگیرد. سرمربی آرژانتینی درباره نمایش ضعیف تیمش گفت: « یوونتوس به همان شیوه‌ای بازی کرد که در دیدار رفت انجام داد. ما اما مشکلاتی داشتیم و به همین دلیل یوونتوس شایسته صعود به یک‌چهارم نهایی بود. من فکر نمی‌کنم که ما به خاطر عملکرد بد امسال‌‌مان حذف شده باشیم، حتی فکر نمی‌کنم که دلیلش بی‌شخصیتی تیم بوده باشد. دلیل حذف ما این بود که یوونتوس بهتر بازی کرد و باید به آنها تبریک گفت. ما در دقایق پایانی نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم اما در نیمه دوم به اندازه کافی تلاش نکردیم و حرفی برای گفتن مقابل یوونتوس نداشتیم. فکر می‌‌کنم بزرگترین نقطه قوت یوونتوس، پرس سنگین این تیم است. حتی زمانی که ما از پرس این تیم فرار می‌کردیم، به اندازه کافی در استفاده از توپ‌های دوم خوب نبودیم. باز هم می‌گویم؛ ما به خاطر بد بازی کردن حذف نشدیم بلکه به خاطر بازی خوب حریف حذف شدیم و وقتی که چنین اتفاقی می‌افتد به احترام حریف باید کلاه از سر برداشت.»

سیمونه در پایان با اشاره به هت‌تریک رونالدو و شادی معنادار او پس از گل سوم که به نوعی تلافی حرکت زشت سیمئونه در بازی رفت دو تیم در مادرید بود هم اظهار داشت: « کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دنیاست و در چنین شب‌های بزرگی می‌تواند چنین عملکردهایی ارائه کند. او حتما خوشحالی من در ورزشگاه متروپولیتانو را دیده و سعی کرده شبیه من شخصیتش را نشان دهد.»