خودزنی پرسپولیسی‌ها در ترکیه؛ بینی «نعمتی» شکست، «امیری» مصدوم شد

تقابل بازیکنان پرسپولیس با یکدیگر در آخرین روز کمپ کارتپه با تساوی بدون گل در یک جدال پربرخورد خاتمه یافت....

دیدار درون تیمی پرسپولیسی‌ها پر برخورد بود.

به گزارش مدال، بعد از اینکه کالدرون بابت تاخیر حریف تدارکاتی اعلام کرد با آنها بازی نخواهد کرد، بازیکنانش را به دو تیم تقسیم کرد و دیداری تدارکاتی با حضور داور ترک برگزار کرد.

نیمه اول این دیدار با واکنش‌های دیدنی بوژیدار رادوشوویچ و مقاومت او برابر حملات بازیکنان رقیب با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در نیمه دوم اما بازی بین آنها با خشونت بیشتری همراه شد و در نهایت علیرضا بیرانوند نقش اول این بازی را ایفا کرد. او در یک صحنه ابتدا مانع از گل شدن توپ چیپ مهدی ترابی شد و در صحنه دیگر بازی نیز برابر پنالتی علی علیپور قرار گرفت و مانع از گل شدن آن شد.

در ثانیه‌های پایانی بازی اما اتفاق تلخی رخ داد و مهدی شریفی با تکل خشن خود باعث مصدومیت سیامک نعمتی شد. درگیری برای تصاحب توپ با تکل شریفی و برخورد با بینی سیامک نعمتی، صورت این بازیکن را غرق در خون کرد. نعمتی که به شدت از این موضوع گلایه داشت، اعتراض تندی به هم‌تیمی‌اش داشت و در ادامه نیز داور ثانیه‌هایی مانده به پایان بازی، سوت آن را نواخت.
کادرپزشکی بلافاصله بالای سر نعمتی حاضر شد و مراحل درمانی این بازیکن را برعهده گرفت و این در حالی است که آمبولانس نیز در محل مستقر شده است. وحید امیری نیز دیگر بازیکنی بود که در این بازی دچار مصدومیت شد و از زمین خارج شد و وضعیت او نامشخص است.

سیدجلال حسینی تنها بازیکنی بود که در این دیدار تدارکاتی به میدان نرفت و تمرینات خود را در کنار زمین دنبال کرد.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس فردا صبح، هتل را به مقصد استانبول ترک خواهد کرد و از آنجا با پرواز ساعت 17 و 40 دقیقه به وقت محلی عازم تهران خواهد شد.

اخبار مرتبط:

پرسپولیس با دست خالی برمی‌گردد، استقلال و تراکتور با دست پر

بی احترامی به پرسپولیسی‌ها در ترکیه

تگ ها


اردوی پرسپولیس در ترکیه سیامک نعمتی وحید امیری پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال