خودسوزی و سکته قلبی، عواقب شکست مصر!

شکست شب گذشته تیم ملی مصر برابر سنگال، با فوت چند مصری همراه بود که این اتفاقات باعث ناراحتی جامعه ورزشی این کشور شد....

به گزارش "ورزش سه"، شکست مصر برابر سنگال باعث بروز حوادث تلخی در این کشور شده است. پس از این شکست، یک زن مصری خانه خود را به آتش کشید و یک مهندس نیز بر اثر سکته قلبی جان خود را از دست داد.

بر اساس گزارش های خبری مصر، یک زن مصری پس از شکست تیم ملی این کشورش، پسرش را خفه کرد و در ادامه نیز سیلندر گاز منزلش را باز کرد و در حرکتی عجیب فرزندش و خود را در شهر آبنوب واقع در شرق استان اسیوط به آتش کشید.

طبق گزارش شاهدان عینی، پدر این خانواده برای تماشای بازی مصر و سنگال به بیرون از خانه رفته و پس از بازگشت در ساعات اولیه صبح امروز متوجه شد که همسرش که از بیماری روحی و روانی نیز رنج برده است، ابتدا فرزندش را خفه کرده و خانه اش را به آتش کشیده است. جسد مادر و فرزند نیز به بیمارستان دانشگاه اسیوط منتقل شدند.

در همین زمینه، یک مهندس عمران از شهر بورسعید پس از شکست تیم مصر، دچار حمله قلبی شد و در کافه ای که مشغول تماشای این دیدار بود، جانش را از دست داد.

سایت "قاهره ۲۴" به نقل از محمد عوض یکی از دوستان متوفی نوشت: خالد بیومی که یک مهندس عمران است، پس از باخت تیم ملی مصر مقابل سنگال دچار بحران سلامتی شد. حال او در ابتدا خوب بود و نمی دانم مرگ ناگهانی او چگونه اتفاق افتاد.

یکی دیگر از شاهدان حادثه نیز توضیح داد: این فرد پس از شکست، دچار مشکل سلامتی شد و با همسرش تماس گرفت و به او گفت که خسته است و به بیمارستان بورفواد مراجعه خواهد کرد اما در میانه راه بر اثر سکته قلبی چشم از جهان گشود.

تیم ملی مصر شب گذشته در دیدار فینال رقابت های جام ملت های آفریقا، در ضربات پنالتی مغلوب سنگال شد و جام قهرمانی را از دست داد.

تگ ها


تیم ملی مصر فوتبال جهان مصر فوتبال