خوراک مورد علاقه رونالدو؛ CR۷ به دنبال اعاده حیثیت

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد امید اول گلزنی این تیم برابر آتالانتا خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد ابتدای هفته و با ارائه نمایشی انتقاد برانگیز با چهار گل مقابل لسترسیتی مغلوب شد تا انتقادات از این تیم و البته کریستیانو رونالدو افزایش یابد. حالا این تیم امشب در استادیوم اولدترافورد پذیرای آتالانتا است و این بازیکن به قصد جبران پای به میدان خواهد گذاشت.

کریستیانو رونالدو تا به حال ۲۴ بار برابر نمایندگان فوتبال ایتالیا در لیگ قهرمانان به میدان رفته، ۱۸ بار موفق به گلزنی شده و شش پاس گل نیز ارسال کرده است. این ستاره پرتغالی موفق به ثبت میانگین هر ۱۱۵ دقیقه یک گل و هر ۸۶ دقیقه تاثیرگذاری روی به ثمر رسیدن یک گل شده است.

جالب اینجاست یوونتوس، باشگاه سابق کریستیانو رونالدو محبوب ترین حریف ایتالیایی او در لیگ قهرمانان محسوب می شود. این گلزن قهار در هفت تقابل موفق به زدن ۱۰ گل و ارسال دو پاس گل شده و هر ۶۳ دقیقه یک بار دروازه این تیم را باز کرده است. کریستیانو رونالدو مقابل رم پنج بار، مقابل میلان دو بار و مقابل اینتر یک بار موفق به گلزنی شد و در ۱۸۰ دقیقه تقابل با ناپولی در لیگ قهرمانان نیز در گلزنی ناکام مانده است.

فقط نمایندگان فوتبال آلمان با ۲۸ بار تسلیم شدن در مقابل کریستیانو رونالدو آمار بدتری از تیم های ایتالیایی به ثبت رسانده اند. همچنین رونالدو در طی سه سال حضور خود در یوونتوس در شش بازی مقابل آتالانتا سه گل به ثمر رساند. حالا این گلزن باتجربه امشب به دنبال بهبود رکورد درخشان خود برابر آتالانتا و البته پاسخ دادن به دبل دیشب لیونل مسی و حفظ فاصله در صدر جدول بهترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان است.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد یوونتوس