خورخه والدانو: مورینیو ال کلاسیکو را به یک جنگ تمام عیار تبدیل کرد

مدیر سابق باشگاه رئال مادرید که سالها با باشگاه همکاری داشته، گفت: اگر در رئال می ماندم پایان بدی در انتظار من بود ......

مدیر سابق باشگاه رئال مادرید که سالها با باشگاه همکاری داشته، گفت: اگر در رئال می ماندم پایان بدی در انتظار من بود.

به گزارش خبرنگار مدال، خورخه والدانو در مصاحبه با ایکر اظهارنظرات جالبی دارد. وی درباره دوران حضورش در جمع کهکشانی ها می گوید:
من اگه در رئال مادرید مانده بودم و ادامه می دادم پایان بسیار بدی در انتظارم بود.

والدانو در ادامه افزود: شروع کارم در رئال مادرید را فراموش نمی کنم من با هیرو هم اتاقی شدم و او به جای اینکه از یک پسر ۱۸ ساله حمایت کند مرا در اتاق تنها گذاشت و رفت، آن روز همیشه در خاطرم می ماند. اولین بازی ام برای رئال در سن مامس اصلا راحت نبود.

وی تاکید کرد: ال کلاسیکو همیشه دیوانه وار است، این یک جنگ سیاسی بین کاتالونیا و کل اسپانیاست و من این را دوست ندارم، من یک مادریدیستام همیشه دوست دارم مادرید پیروز شود اما نمی توانم کاری بیشتر از این کنم.

خورخه والدانو درباره مورینیو هم تصریح کرد: آمدن مورینیو ال کلاسیکو را به یک جنگ تمام عیار تبدیل کرده بود ، من مادرید را به آن شکل دوست نداشتم.

مدیر سابق رئال می گوید: ۳ سالی که با ما بود همه چیز خوب نبود با اینکه ما لالیگا را بردیم و سلطه‌ی بارسا را گرفته بودیم، رابطه ها برای همه ما خوب پیش نمی رفت، شاید اگه دوباره به عقب برمی گشتم جلوی او کوتاه نمی آمدم و ساکت نمی نشستم.

وی افزود: در آن زمان من تصمیم گرفتم آرامش داشته باشم و فکر می کردم با این کار ارزش و احترام مادرید را حفظ می کنم، هیچ کس الان دوست ندارد از زمان مورینیو صحبت کند و ما هم بهتر است از این بحث بگذریم.

تگ ها


رئال مادرید لالیگا فوتبال