خوردبین: انصاری‌فرد مدیری کاربلد است/ مدیریت پرسپولیس کار عرب نبود

محمود خوردبین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پس از انتخاب محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد حضور وی و مدیریت ایرج عرب در این باشگاه صحبت کرد...

محمود خوردبین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پس از انتخاب محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد حضور وی و مدیریت ایرج عرب در این باشگاه صحبت کرد

به گزارش مدال، محمود خوردبین با اشاره به تغییرات در بخش مدیریت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: این تغییرات را باید به فال نیک گرفت. انصاری‌فرد هم برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیده و از بدنه باشگاه است. امیدوارم پرسپولیس با او به روز‌های خوبش بازگردد.
وی افزود: انصاری فرد می‌تواند آرامش را به پرسپولیس بازگرداند او مدیری کاربلد است و می‌داند که در هر بخش چگونه رفتار کند. او می‌تواند شرایط باشگاه را مدیریت کند و دوباره روز‌های خوبی را در پرسپولیس تجربه کند.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: توقع ما از عرب این است که با پیشکسوتان ارتباط متقابل داشته باشند و از آن‌ها استفاده کنند مانند سایر مدیران نباشد که پیشکسوتان را پشت در اتاقشان معطل می‌گذاشتند.
خوردبین در مورد ارزیابی‌اش از زمان مدیریت ایرج عرب در باشگاه پرسپولیس هم یادآورشد: عرب مدیر بود، اما مدیریت در فوتبال با سایر حوزه‌ها متفاوت است. او زحمتش را کشید، اما در واقع باید بگویم که مدیریت پرسپولیس کار عرب نبود. من یکبار رفتم و پشت در اتاق او ماندم و دیگر نرفتم.

بیشتر بخوانید:

واکنش وزارت ورزش به انتقادات علی پروین