خوردبین : بارها گفته بودم بهانه دست عرب ها ندهند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بارها به هواداران پرسپولیس گفتم در بازی های آسیایی اشیا یا مواد محترقه پرتاب نکرده و بهانه دست عرب ها ندهند ......

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بارها به هواداران پرسپولیس گفتم در بازی های آسیایی اشیا یا مواد محترقه پرتاب نکرده و بهانه دست عرب ها ندهند ...

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بارها به هواداران پرسپولیس گفتم در بازی های آسیایی اشیا یا مواد محترقه پرتاب نکرده و بهانه دست عرب ها ندهند.

به گزارش مدال -محمود خوردبین درباره محرومیت هواداران پرسپولیس از تماشای دیدار این تیم مقابل لخویای قطر با حکم AFC اظهار داشت: اتفاقی نباید رخ می داد پیش آمد و حالا از یک مزیت بزرگ محروم هستیم.

وی با ابراز تاسف از این اتفاق یادآور شد: من بارها در مصاحبه های خود از هواداران تیم مان خواستم به هیچ وجه مواد محترقه و یا اشیایی در بازی های آسیایی پرتاب نکنند اما متاسفانه برخی تماشاگرنما این موضوع را رعایت نکرده و حالا ما باید بدون یار دوازدهم مان به مصاف لخویا برویم.

سرپرست تیم پرسپولیس با بیان اینکه عرب ها کار خود را کردند، تصریح کرد: عرب ها خیلی وقت بود دنبال بهانه بودند تا پرسپولیس را از بازی با تماشاگر محروم کنند و با توجه به قدرتی که در AFC دارند در نهایت به خواسته خود رسیدند. امیدوارم هواداران ما از اتفاقی که رخ داده درس بگیرند و پرسپولیس بتواند با حذف لخویا راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.