خوردبین: دبی بهترین گزینه برای میزبانی است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که دبی بهترین شهر برای میزبانی این تیم از الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست ......

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که دبی بهترین شهر برای میزبانی این تیم از الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، محمود خوردبین در مورد تقابل پرسپولیس و الاهلی عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما از این قرعه راضی هستیم. البته در لیگ قهرمانان آسیا بازی آسانی وجود ندارد و طبیعتاً ما بازی سختی برابر الاهلی درپیش خواهیم داشت. این درحالی است که دوباره از حمایت هواداران بهره نمی بریم و همین موضوع می تواند کارمان را سخت کند. با این حال تلاش می کنیم از سد الاهلی عبور کنیم. معتقدم پرسپولیس می تواند به جمع چهار تیم برتر آسیا راه پیدا کند.

وی راجع به اینکه پرسپولیس احتمالاً در ترکمنستان یا تاجیکستان به عنوان میزبان بازی خواهد کرد، اظهار داشت: فعلاً هنوز تصمیم قطعی در این مورد گرفته نشده است، ولی معتقدم کشور امارات و شهر دبی که ایرانی های زیادی دارد بهترین گزینه برای میزبانی پرسپولیس محسوب می شود. البته قطر هم گزینه خوبی است، چون آنها با عربستانی ها مشکل دارند، ولی به نظر من دبی بهترین گزینه است.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه خاطر نشان کرد: من دوست داشتم با العین روبه رو شویم تا هواداران پرسپولیس حداقل بازی تیم شان را از نزدیک ببینند، ولی متأسفانه بعد از تقابل با تیم عربستانی حالا شانس بازی در تهران را نداریم.

خوردبین در واکنش به اینکه برخی معتقدند پرسپولیس می تواند کشور استرالیا را به عنوان میزبان انتخاب کند، گفت: معتقدم رفتن به استرالیا و میزبانی در این کشور بسیار سخت است و باید شرایط خواب، استراحت و تفاوت ساعت را هم در نظر بگیریم.

وی درباره وضعیت بعضی از بازیکنان پرسپولیس مانند مهدی طارمی، سروش و کمال کامیابی نیا و اینکه آیا آنها در این تیم خواهند ماند یا خیر، گفت: ان شاءالله آنها در پرسپولیس می مانند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال