خوردبین: طارمی با ماندنش کار درستی کرد

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی با آمدنش کار درستی انجام می دهد و خود من هم دوست داشتم او پیش ما بماند ......

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی با آمدنش کار درستی انجام می دهد و خود من هم دوست داشتم او پیش ما بماند.

به گزارش مدال به نقل از   "ورزش سه" و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمود خوردبین در خصوص اردوی تیم پرسپولیس در اوکراین گفت: ما جای مناسبی هستیم و همه چیز اعم از زمین تمرین، غذا و امکانات برای برگزاری یک اردوی خوب فراهم است و مثل سال گذشته همه چیز اینجا در اختیار ماست.تمرینات مناسبی هم انجام می دهیم و روزی دو جلسه بازیکنان زیر نظر برانکو کار می کنند تا اینجا هم دو بازی تدارکاتی انجام دادیم.

وی ادامه داد: در بازی اول 4 گل زدیم آن هم در حالی که حریف اوکراینی قدر و چغر بود. روز یکشنبه هم با آرسنال اوکراین بازی کردیم که تیم جوان و قلدری بودند. در این بازی ما چند موقعیت خوب از دست دادیم اما بازی خوبی انجام دادیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: برگزاری این بازی ها برای هماهنگی بازیکنان است و این بازی ها در این شرایط مهم خواهد بود. بازیکنان تا اینجا حدود 70 درصد آماده هستند و تا شروع لیگ به صد در صد آمادگی خواهند رسید.

خوردبین در مورد بازگشت طارمی افزود: امیدوارم حضور او خیر باشد. به نظرم آمدن این بازیکن کار درستی بود. قرار است هرچه زودتر به اردو اضافه شود. من خودم به او گفتم بمان و دوست داشتم طارمی بماند. به نظرم حضور طارمی و منشا زوج خوبی برای ما خواهد بود هر چند که از علی علیپور هم نباید بی تفاوت گذشت. این 3 نفر می توانند بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال