خوزستان میزبان ملی پوشان وزنه‌برداری کشور می‌شود

اهواز- رئیس هیئت وزنه‌برداری خوزستان از برگزاری اردوی تیم ملی بزرگ‌سالان کشور در اهواز خبر داد....

سید علیرضا قریشی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگ‌سالان کشور از نوزدهم دی آغاز می‌شود، افزود: در این اردو ۱۳ ملی‌پوش وزنه‌برداری تا بیست و چهارم بهمن‌ماه زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند که «سید ایوب موسوی» از خوزستان نیز برای حضور در این اردو انتخاب شده است.

وی با اشاره به اینکه اردوی تیم ملی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، ادامه داد: حافظ قشقایی، مصطفی جوادی، حسین سلطانی، علی میری، صالح چراغی، محمد زارعی، کیانوش رستمی، سهراب مرادی، رسول معتمدی، علی هاشمی، کیا قدمی و علی داودی دیگر نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری هستند.

رئیس هیئت وزنه‌برداری خوزستان با اشاره به اینکه مرحله نخست اردوی تیم ملی در تهران برگزار شد، بیان کرد: وزنه‌برداران کشور ما خود را برای حضور در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک توکیو آماده می‌کنند.

قریشی اظهار کرد: مرحله رفت مسابقات لیگ وزنه‌برداری جوانان باشگاه‌های کشور از بیست و پنجم دی امسال به مدت دو روز به میزبانی باشگاه مناطق نفت‌خیز جنوب در اهواز برگزار می‌شود که تاکنون حضور تیم‌های عقاب نیروی هوایی، مس رفسنجان، مناطق نفت‌خیز جنوب و نیروی زمینی ارتش در این رقابت‌ها قطعی شده است.

وی به برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی بانوان کشور از بیست و یکم دی‌ماه سال جاری در مجموعه ورزشی آزادی تهران اشاره کرد و افزود: با تصمیم رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشور «فاطمه بهداروند» رئیس کمیته مربیان بانوان استان به عنوان مربی ادواری تیم ملی بانوان انتخاب شد و از دومین اردوی تیم ملی کشور ما بر تمرینات ملی پوشان نظارت می‌کند.

رئیس هیئت وزنه‌برداری خوزستان گفت: در نخستین اردوی آمادگی تیم ملی وزنه‌برداری بانوان کشور ما فاطمه حسن‌پور از شهرستان مسجدسلیمان حضور داشت که برای حضور در مرحله جدید تمرینات تیم ملی در انتظار تصمیم‌گیری کادر فنی این تیم هستیم.

قریشی در پایان گفت: مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بانوان استان خوزستان، نوزدهم دی‌ماه امسال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک فروردین‌ماه سال آینده در شهر تاشکند ازبکستان برگزار می‌شود.

تگ ها


وزنه برداری اردوی آماده سازی ورزش خوزستان