خوزه انریکه بر سرطان غلبه کرد

مدافع سابق لیورپول و نیوکاسل که از ماه می 2018 با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد، بهبودی‌اش را به دست آورد...

خوزه انریکه که سال گذشته تشخیص داده شد در مغزش یک غده سرطانی وجود دارد تحت عمل جراحی قرار گرفت و پس از آن هم چندین جلسه رادیو تراپی انجام داد.
به گزارش مدال، انریکه توانست با بیماری سرطان بجنگد و بهبودی‌اش را بدست بیاورد.
او با انتشار یک پیام ویدئویی در اینستاگرام از عدم وجود آثار بیماری سرطان در بدنش خبر داد و گفت که برای آینده‌اش برنامه‌هایی دارد. خوزه انریکه در این پیام گفت:« سلام. من امروز خبر فوق‌العاده‌ای برای‌تان دارم. همین امروز نتیجه ام‌آر‌آی که یک هفته و نیم پیش انجام داده بودم را گرفتم و می خواهم آن را به شما بگویم چون حمایت‌‌های‌تان از من در این مدت فوق‌العاده بود. بدن من از سرطان پاک شده است و همه چیز عالی است. حالا چشم به آینده دارم و فقط می‌خواهم به جنگیدن ادامه دهم. از همه شما تشکر می‌کنم.»
انریکه که سال 2011 به لیورپول پیوست، سال 2016 این تیم را به مقصد رئال ساراگوسا ترک کرد. او که سابقه بازی در تیم‌های سلتاویگو، ویارئال و نیوکاسل را هم دارد، ماه سپتامبر سال گذشته به دلیل مشکلات متعددی که برای زانویش رخ داد، سرانجام بازنشته شد. او سال گذشته پس از دچار شدن به سردردی ناگهانی به بیمارستان انتقال داده شد، جایی که مشخص شد یک تومور سرطانی زیر یکی از چشم‌هایش شکل گرفته است.

تگ ها


نیوکاسل لیگ برتر فوتبال