خوشبینی ستاره محبوب ستین به قهرمانی بارسا

ریکی پویج بازیکن جوان محصول آکادمی لاماسیا که محبوب سرمربی بارسلوناست، از قهرمانی تیمش ناامید نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ریکی پویج شب گذشته در بازی برابر اتلتیکو برای دومین مسابقه متوالی در ترکیب ابتدایی بارسا قرار گرفت و در دقایق پایانی جای خودش را به آنتوان گریزمان داد.

پویج که پس از ورود کیکه ستین به بارسا توانست نقش مهمتری در تیم به عهده بگیرد، پس از شروع مجدد لالیگا تبدیل به یکی از مهره های اصلی و مهم آبی اناری ها شده است.

او شب گذشته نیز همچون بازی برابر سلتا نمایش قابل قبولی داشت و علی رغم توقف بارسا، همچنان نسبت به قهرمانی امیدوار است.

پویج پس از تساوی ۲-۲ بارسا برابر اتلتیکو به خبرنگاران گفت:« با آرامش و معقولانه بازی می کنیم. شاید الان امتیاز از دست می دهیم ولی معتقدم در بازی های بعدی سه امتیازها را خواهیم گرفت. لالیگا هنوز از دست نرفته و ما همچنان می توانیم قهرمان شویم.

کیکه ستین و ادر سارابیا(کمک مربی) به من اعتماد به نفس لازم را داده اند و حالا به رویای کودکی هایم دست یافته ام. فیکس بودن در ترکیب بارسا برابر اتلتیکو، اتفاق فوق العاده ای برایم بود. بازی ویژه ای که کادر فنی در آن به من اعتماد کرد. از حالا بازی ها اهمیتی مضاعف برای ما خواهند داشت و هر امتیازی از دست بدهیم، قطعا شانس قهرمانی را کمتر خواهد کرد. برابر سلتا و اتلتیکو شایسته پیروزی بودیم ولی جزئیاتی کوچک ورق را برگرداندند. قطعا دیگر حق اشتباه نداریم.»

بیشتر بخوانید:
واکنش جالب آرتتا به انتقادات از ستاره آلمانی آرسنال
بوسکتس: قهرمانی برای بارسلونا سخت شد
ستایش سولسشر از پدیده ۱۸ساله منچستریونایتد 

تگ ها


ریکی پویگ فوتبال جهان بارسلونا Ricard Puig Martí بارسلونا لالیگا فوتبال