خوشبینی سرخ پوشان به بازی الهلا ل و الریان

به گزارش مدال خبرآنلاین: پس از بازی مقابل الریان در تهران، پرسپولیس در عمان و دیدار مقابل الهلال هم به تساوی بدون گل رسید تا شش امتیازی شود و کارش برای صعود به دور بعد به روز آخر و دیدار مقابل الوحده در تهران کشیده شود ......

 به گزارش مدال خبرآنلاین: پس از بازی مقابل الریان در تهران، پرسپولیس در عمان و دیدار مقابل الهلال هم به تساوی بدون گل رسید تا شش امتیازی شود و کارش برای صعود به دور بعد به روز آخر و دیدار مقابل الوحده در تهران کشیده شود. اما با این تفاسیر که پرسپولیس فقط در دو صورت موفق به صعود خواهد شد. اینکه در دیدار دیگر بین الهلال و الریان یا نتیجه تساوی رقم بخورد یا اینکه الهلال برنده بازی باشد. در طی چند روز گذشته صحبت هایی مطرح شده که دو تیم عربستانی و قطری شاید دست به کاری بزنند که موجب صعود هر دوی شان و حذف پرسپولیس ایران شود. اتفاقی که با برد الریان خواهد افتاد.

اما در اردوی پرسپولیس کسی فعلا به این حرف ها توجه نمی کند. قرمزها در فکر برد برابر الوحده هستند و اینکه در بازی سمت دیگر، نتیجه دلخواه شان رقم بخورد. در این بین روزنامه پیروزی مصاحبه ای از کریم باقری و حسین ماهینی منتشر کرده که آنها با امیدواری از این گفتند که الهلال در این بازی کم نمی گذارد. چرا که تیم عربستانی در صورت اول نشدن در این گروه، دور بعد باید به مصاف لخویا برود که به مراتب حریف بسیار سخت تری است.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال