خوشبینی ماتیوس به انتقال ستاره مدنظر رئال به بایرن

اسطوره فوتبال آلمان ابراز امیدواری کرد که ستاره فرانسوی لایپزیش راهی بایرن مونیخ شود....

به گزارش "ورزش سه"، دایوت اوپامکانو، مدافع ۲۱ ساله لایپزیش که از ژانویه سال ۲۰۱۷ راهی این تیم شده، در سال های اخیر عملکرد درخشانی در خط دفاعی این تیم آلمانی داشته و توجه بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است. هفته گذشته نشریه آ.اس مدعی شد زین الدین زیدان علاقمند به خرید اوپامکانو در فصل نقل و انتقالات تابستانی است.

رئال در خط دفاعی سرخیو راموس و رافا واران را به عنوان زوج ثابت در اختیار دارد ولی نه ناچو و نه میلیتائو در فصل جاری ذخیره های مناسبی نشان نداده اند.

نکته اینجاست که رئال برای جذب اوپامکانو، رقیبی بزرگ چون بایرن را پیش رو خواهد داشت.

منابع آلمانی خبر از تلاش های جدی بایرن برای جذب ستاره فرانسوی داده اند و این نشان می دهد که زیدان برای در اختیار گرفتن مدفع محبوب خود، کار دشواری خواهد داشت.

لوتار ماتیوس اسطوره فوتبال آلمان امیدوار است که مقصد بعدی اوپامکانو، بایرن باشد:« بازی های اوپامکانو را دیده ام و معتقدم او همین حالا توانایی بازی برای یک باشگاه بزرگ را دارد. سطح کیفی او بالاست و امیدوارم بایرن بتواند او را به خدمت بگیرد.

در نهایت اوپامکانو بخواهد به هر تیمی برود، باید آنجا به صورت منظم بازی کند. بایرن، رئال یا هر باشگاه دیگری باید به او قول حضور در ترکیب ثابت را بدهد در غیر این صورت، روند پیشرفتش متوقف می شود که برای بازیکنی جوان مثل او، اتفاق بدی خواهد بود.»

قرارداد اوپامکانو با لایپزیش تا ژوئن ۲۰۲۱ اعتبار دارد و قصد تمدید هم ندارد با این حال او گفته است که در شرایط شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال، تمایلی برای فشار آوردن به باشگاه برای جدایی ندارد.

تگ ها


بایرن مونیخ لوتار ماتیوس رئال مادرید