خوشتیپ ترین نیمکت تاریخ استقلال ساخته می شود؟

در صورت توافق نهایی استراماچونی با استقلال و ماندن فرهاد مجیدی ، نیمکت اتمی استقلال خوشتیپ ترین نیمکت تاریخش را خواهد دید....

سایت مدال / ایتالیایی ها به شیک پوشی و خوشتیپی شهره اند. در واقع در تمام دنیا ایتالیایی ها از دید مردم از همه خوشتیپ ترند. این موضوع حتی در تیم ملی ایتالیا هم دیده می شود و گهگاه به آنها لقب مانکن ها را می دهند. پیرلو، بونوچی و بوفون شاید مشهور ترین مانکن های ایتالیایی باشند که کل دنیا در مورد آنها حرف می زنند. 
استراماچونی کاملا به استقلال نزدیک است . یک ایتالیایی شیک پوش و جذاب. استراماچونی برند پوش هم جوان است هم خوش هیکل و هم با جذبه. هنوز معلوم نیست اما واقعیت اینست که اگر فرهاد مجیدی کنار استراماچونی بماند، خود فرهاد هم مخصوصا وقتی کت و شلوار می پوشد کاملا خوشتیپ و خوش پوش است و به عنوان یک مربی ایرانی دست کمی از آن مرد ایتالیایی ندارد، استقلال کلا آدم خوشتیپ در تاریخش کم نداشته از تیمور غیاثی و خود منصور پورحیدری بگیرید تا برسید به ناصر حجازی. 
در واقع اگر استقلال با استراماچونی و استراماچونی با فرهاد به توافق برسند، استقلال یکی از خوشتیپ ترین نیمکت های تاریخ ایران را خواهد ساخت. هر چند خیلی ها عقیده دارند به دلیل جوانی هر دو ، این وصلت سر نمی گیرد و اگر هم بگیرد دوامی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

استقلال -استراماچونی در حال مذاکره و چانه زنی/هنوز توافق نشده است

دو مربی در آب نمک/فتحی امروز فقط با استراماچونی مذاکره نمی‌کند

تگ ها


استراماچونی انتخاب سرمربی استقلال فرهاد مجیدی یادداشت اختصاصی محمد سررشته‌داری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال