خوشحالم که دیگر بازیکنان آکادمی لیورپول را نمی‌بینم

یورگن کلوپ در فصل جاری از بسیاری از بازیکنان اکادمی لیورپول در تمرینات تیم اول باشگاه استفاده کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، به عقیده بسیاری آکادمی فوتبال لیورپول یکی از روشن ترین روزهای تاریخش را پشت سر می گذارد. فصل جاری و زمانی که لیورپول در جام جهانی باشگاه ها حاضر بود، تیم جوانان باشگاه مجبور شد برابر استون ویلا در جام اتحادیه به میدان برود و علی رغم شکست، نمایش خوبی داشت. در جام حذفی نیز لیورپول با حضور اکثر بازیکنان جوانش توانست اورتون را در دربی شکست دهد. در بازی دوستانه اخیر برابر بلکبرن که با برتری ۶-۰ قرمزها تمام شد نیز چند بازیکن جوان حضور داشتند.

بازیکنان جوانی از سوی یورگن کلوپ در تیم اول مورد استفاده قرار گرفته اند و استیو مک منمن اسطوره لیورپول که در آکادمی باشگاه مشغول فعالیت است، از این بابت خوشحال به نظر می رسد.

او به شبکه تلویزیونی لیورپول گفت:« وقتی بازیکنان مستعدی را در آکادمی می بینم که خوش درخشیده اند، دیگر دوست ندارم آنها در آکادمی ببینم. این یعنی در کمپ ملوود هستند و با تیم اول تمرین می کنند که اتفاقی فوق العاده خواهد بود.

عاشق این هستم که بازیکنانی از آکادمی را تحویل تیم اول بدهیم. اینگونه و با تمرین کردن کنار ستاره های بزرگ، چیزهای بیشتری یاد می گیرند و سریع تر پیشرفت می کنند. هیچ چیز بهتر این نمی تواند باشد. اگر قصد پیشرفت و رسیدن به تیم اول را دارید، باید با بهترین ها تمرین کنید و این در حال حاضر شرایطی است که لیورپول دارد و از بازیکنان خوب آکادمی در تیم اول استفاده می کند.

نیکو ویلیامز، جکی کین، لیتون و کرتیس جونز از تمرین در ملوود استفاده های زیادی خواهند کرد و بهتر و بهتر خواهد شد. این در نهایت به سود باشگاه می شود.»

تگ ها


استیو مک منمن لیورپول