خوشحالیم به رئال مادرید خوردیم

آنتونیو پرکاسی، رئیس باشگاه آتالانتا از رویارویی با رئال مادرید رضایت دارد....

به گزارش "ورزش سه"، در سالهای اخیر و در مقطعی که غول های سنتی ایتالیا مانند اینتر و میلان در کسب موفقیت در لیگ قهرمانان ناکام بوده اند، آتالانتا نماینده خوبی برای آتزوری بوده و این تیم فصل قبل فاصله ای تا صعود به نیمه نهایی این تورنمنت نیز نداشت. این فصل آتالانتا پس از غلبه بر آژاکس در آخرین دیدار مرحله گروهی راهی دور حذفی شدند و حالا بر اساس قرعه کشی باید در مرحله بعد به مصاف رئال مادرید، پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ قهرمانان بروند، اتفاقی که موجب خوشنودی آنتونیو پرکاسی شده است.

آنتونیو پرکاسی گفت: "رئال مادرید تیمی شگفت انگیز و فوق العاده است. رویارویی با ان تیم یک تجربه فوق العاده برای ما خواهد بود و ما خوشحالیم که یک مسابقه دیگر در کلاس جهانی برگزار خواهیم کرد. ما یک بار دیگر به مرحله دوم لیگ قهرمانان صعود کرده ایم و این یک افتخار بزرگ برای باشگاه آتالانتا است."

آنتونیو پرکاسی مدعی شد موفقیت در لیگ قهرمانان در فصل گذشته و راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها به بهبود شرایط آتالانتا کمک کرده است. او در ادامه گفت: "این موفقیت به باشگاه اجازه رشد داده و این برای ما بسیار مهم است. ما می خواهیم تاثیر مثبتی داشته باشیم و این مهم ترین مسئله هنگام تقابل با تیم های بزرگ در لیگ قهرمانان است. ما یک برنامه رشد و پیشرفت تدریجی پیش رو داریم امیدواریم بتوانیم از نتایج آن بهره مند شویم."

تگ ها


رئال مادرید آتالانتا