خوشحالیم، هر کاری که ژاوی خواسته بود انجام دادیم

رونالد آرائوخو، مدافع اروگوئه ای بارسلونا، از پیروزی این تیم مقابل اتلتیکو مادرید ابراز خوشحالی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا امروز در یک بازی بسیار حساس و مهم در ورزشگاه خانگی خود یعنی نوکمپ میزبان اتلتیکو مادرید بود و بعد از ارائه یک نمایش فوق العاده و کم نقص موفق شد حریف خود را با نتیجه ۴-۲ شکست دهد؛ بردی که باعث شد شاگردان ژاوی جای اتلتیکومادرید را در رتبه چهارم جدول بگیرند و بیش از پیش به ادامه فصل امیدوار شوند.

رونالد آرائوخو، مدافع اروگوئه ای بارسلونا، بعد از پیروزی این تیم مقابل اتلتیکو مادرید گفت: "ما باید برای رسیدن به هدف خود بجنگیم و مهم این است که در موقعیت قهرمانی قرار بگیریم. آنچه که مربی گفته بود انجام دادیم و شرایط همانطور که او خواسته بود پیش رفت. ما بسیار تهاجمی عمل کردیم و از نمایشی که ارائه دادیم بسیار خوشحال هستیم.

ما می‌دانستیم که اتلتیکومادرید در عقب زمین باقی می ماند و به دنبال ضد حمله خواهد بود. می‌دانستیم که آنها با وینگر های خود و در مسافت های تک به تک به دنبال خلق موقعیت هستند که در این زمینه بسیار خوب عمل می کنند."

آرائوخو درباره گلی که به ثمر رساند نیز گفت: "وقتی فران تورس توپ را لمس کرد احساس کردم که توپ از دستم فرار خواهد کرد اما توانستم بازی را تمام کنم و یک گل هم به ثمر برسانم. با یک یار کمتر اتلتیکومادرید می توانست شانس های خوبی برای بازگشت به بازی داشته باشد اما خوشحالم که توانستیم این برتری را حفظ و کنترل کنیم."

تگ ها


رونالد آرائوخو بارسلونا