خوشحالی آشکار مسی از امضای قرارداد با PSG (عکس)

لیونل مسی پس از خداحافظی احساسی با بارسا، با امضای قراردادی دو ساله به PSG پیوست، اما در مراسم امضای قرارداد دیگر هیچ اثری از ناراحتی در چهره ستاره آرژانتینی باقی نمانده بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کمتر از ۴۸ ساعت پس از اینکه خداحافظی تلخ و اشک‌بار اسطوره آرژانتینی با کاتالان ها قلب جهان فوتبال را به درد آورد، لیونل مسی به پاری سن ژرمن پیوست و این بار نه اندوه و گریه تلخ که شادی مشهود و خنده های برنده شش توپ طلا بود که نظرها را به خود جلب کرد.

پس از ۲۱ سال زندگی با بارسا، لیونل مسی اکنون فصل جدیدی را در حرفه خود باز کرده است و به نظر می رسد که هر چند خداحافظی با بلوگرانا همچون جدا شدن از معشوقی دیرینه برای او دشوار بوده، اما ستاره آرژانتینی به سرعت فرصت جدیدی را که به دست آودره در اغوش کشیده است.

تصاویری که از مراسم امضای قرارداد مسی با پاریسی ها منتشر شده به خوبی گواه بر این است که مسی زخم هایش از خداحافظی با بارسا را به همین زودی مرهم گذاشته و از پیوستن به یکی از پرستاره‌ترین تیم های جهان بسیار خوشحال است.

لئو تصمیم گرفته است تا در پاریس پیراهن شماره ۳۰، همان شماره ای که با آن کارش را در بارسا آغاز کرد، را بر تن کند. ستاره آرژانتینی به یاد اولین بازی هایش در نوکمپ، این شماره را برگزیده و امیدوار است که همانطور که این شماره در کاتالونیا برایش خوش یمن بود و آغازگر سال‌هایی درخشان و پر از موفقیت شد، در پاریس نیز برای او شانس به همراه بیاورد.

مسی پس از امضای قرارداد با PSG گفت: "بی صبرانه منتظر شروع فصل جدیدی از دوران حرفه ایم در پاریس هستم. باشگاه و چشم اندازش برای آینده با بلندپروازی و جاه طلبی های من در هماهنگی کامل هستند. من می دانم بازیکنان و کادرفنی اینجا چقدر با استعداد هستند. من مصمم هستم که در کنار آنها، چیزی عالی برای باشگاه و هواداران بسازم. بی صبرانه منتظرم تا قدم بر زمین پارک دو پرنس بگذارم."

پاری سن ژرمن روز گذشته کلیپ معارفه رسمی لیونل مسی را نیز منتشر کرد و لیونل مسی در انتهای این ویدیو با پیراهن شماره ۳۰ در مرکز استادیوم پارک دو پرنس ایستاده است. تصویری که شاید عادت کردن به آن برای فوتبال‌دوستان زمان ببرد.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال