خوشحالی به روش دنیله دی‌روسی؛ شیرجه روی میز! (عکس)

پس از پیروزی ایتالیا در فینال یورو ۲۰۲۰ برابر انگلیس و قهرمانی این تیم در اروپا، دنیله دی روسی، بازیکن سابق و یکی از اعضای کادر فنی آتزوری، به شکلی عجیب این قهرمانی را جشن گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دنیله دی روسی، بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا و دستیار روبرتو مانچینی، سرمربی این تیم، پس از پیروزی در یورو ۲۰۲۰ مقابل انگلیس در ضربات پنالتی و بردن جام قهرمانی، به جشن بازیکنان آتزوری در رختکن پیوست. در تصاویری که از جشن بازیکنان ایتالیا در رختکن پخش شده است، نشان داده می شود که دی روسی خود را روی یک میز که بعضی از بازیکنان از قبل برای او آماده کرده بودند، پرتاب می کند، درست مثل اینکه در یک استخر شیرجه بزند!

در این تصاویر دیگر بازیکنان تیم ملی ایتالیا نیز در حال جشن و سرور حاضر هستند و جی جی دوناروما، قهرمان ایتالیایی ها که دو پنالتی بازیکنان انگلیس را گرفت، نیز همراه بقیه مشغول آواز خواندن است.

دی روسی پس از این شیرجه تمام طول میز را سُر می خورد و از آن سو به پایین می افتد.

ایتالیا با هدایت مانچینی و دستیارانش در ۳۴ مسابقه بدون شکست بوده و با درخشش در یورو ۲۰۲۰ توانست خود را به فینال این رقابت ها برساند. روز یکشنبه در ومبلی لندن ایتالیا و انگلیس در فینال این رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند و پس از تساوی ۱-۱ در پایان وقت های اضافه، ضربات پنالتی تکلیف برنده این دیدار و قهرمان اروپا را مشخص کرد. مارکوس راشفورد برای انگلیس پنالتی خود را به بیرون زد و دوناروما پنالتی های جیدون سانچو و بوکایو ساکا را گرفت تا ایتالیا برای دومین بار در طول تاریخ قهرمان اروپا شود.

بیشتر بخوانید:

یوپ هاینکس: ایتالیا شایسته قهرمانی بود

واکنش مورینیو به خطای حرفه‌ای کیه‌لینی روی ساکا

 

 

تگ ها


دانیله دروسی تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان فوتبال