خوشحالی جدید عیسی؛ بوسه بر پیراهن سرخ (عکس)

عیسی آل کثیر با یک بغل پای ساده و در آخرین دقایق بازی با نساجی دروازه این تیم را گشود....

به گزارش "ورزش سه"، در روزی که سرخپوشان پایتخت ۱۴ شوت به سمت دروازه نساجی زدند و موقعیت های بیشتری نیز خلق کردند که منجر به ضربه آخر نشد، این عیسی آل کثیر بود که گل دوم را به ثمر رساند تا سرخپوشان پس از چهار ماه، نتیجه ای بهتر از برد با تفاضل یک گل را در خانه به دست آورند. اما این تنها طلسمی نبود که با گلزنی عیسی شکسته شد.

ستاره خط حمله پرسپولیس در دقیقه ۶۸ و در شرایطی وارد زمین شد که مهاجمان و هافبک های پرسپولیس موقعیت های متنوع گلزنی را از دست داده بودند. عیسی تا آخرین دقایق صاحب موقعیتی نشد تا این که کمال کامیابی نیا با توپ‌گیری از اکبر صادقی حمله ای را پی ریزی کرد و با حوصله اجازه داد تا عالیشاه روی دستش بیاد و او را صاحب توپ کند. عالیشاه هم که فرصت زدن ضربه آخر را داشت، ریسک نکرد و توپ را به مقابل دروازه فرستاد تا عیسی آل کثیر در دقیقه ۹۰+۱ خیال قرمزها را راحت کند.

خوشحالی خاص عیسی آل کثیر با مهدی عبدی پس از پایان مسابقه

این اولین گل مهاجم جنوبی پرسپولیس در لیگ بیستم بود که البته در موقعیتی مشکوک به آفساید به ثمر رسید اما تصاویر فریز شده نشان می‌دهد که پای امید عالیشاه در یک خط با عیسی آل کثیر بوده و البته باید دید که کارشناسان داوری چه اعتقادی درباره این صحنه خواهند داشت.

مهاجم تیم پرسپولیس با بوسه بر پیراهن این تیم گل را جشن می‌گیرد.

آل کثیر در شرایطی موفق به گلزنی شد که او ۱۹۰ روز پیش آخرین گلش با پیراهن پرسپولیس را در بازی با پاختاکور زده بود. آن شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، مهاجم تازه کار قرمزها هر دو گل تیمش را زد تا پیمان یوسفی گزارشگر بازی بگوید: «آل کثیر! تا حالا کجا بودی تو؟» اما پس از گل او خوشحالی ای را انجام داد که در تقابل با پاختاکور ازبکستان، پیامی نژادپرستانه را مخابره می‌کرد و اگرچه وی تاکید کرد که قصدی در این باره نداشته اما کنفدراسیون فوتبال آسیا کمترین میزان محرومیت را برایش در نظر گرفت و شش ماه این بازیکن را خانه نشین کرد.

این پنجمین گل عیسی آل کثیر با پیراهن پرسپولیس است.

با این حال ستاره ۳۱ ساله فوتبال ایران در اولین بازی خود با پیراهن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با قرارگیری در موقعیت مطلوب و مواجه شدن با دروازه خالی، پنجمین گلش در پرسپولیس را زد تا در روز فرصت سوزی مهاجمان پرسپولیس، جایگاه قرمزها در صدر جدول را مستحکم تر کند. حالا سپاهان برای صدرنشینی باید نفت مسجدسلیمان را شکست دهد و تساوی کافی نخواهد بود.

آخرین گلی که مهاجمان پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به ثمر رساندند، به دیدار مقابل فولاد در هفته یازدهم برمی‌گردد که مهدی عبدی توانست دروازه فروزان را باز کند و حالا آل کثیر طلسم ناکامی مهاجمان سرخپوش را هم می‌شکند و فشار را از روی دوش شهریار مغانلو و مهدی عبدی برمی‌دارد؛ نکته مهم‌تر اما این‌که او سورپرایزی در خوشحالی اش هم نداشته و با یک شادی ساده، گل را جشن گرفت تا به شکلی خاطره انگیز اولین حضور با پرسپولیس در استادیوم آزادی را به پایان برساند.

تگ ها


پرسپولیس تهران عیسی آل کثیر