خوشحالی دوام نداشت؛ سهمیه پریسا پرپر شد؟!

نخستین دختر المپیکی وزنه برداری از شنیدن خبر کسب سهمیه‌اش ناراحت شد!...

به گزارش ورزش سه، در هفته اخیر سه سهمیه به کاروان المپیک ایران در بخش بانوان افزوده شد. فرزانه فصیحی دونده سرعت و ثریا آقایی بدمینتون باز ایران در یک روز سهمیه گرفتند تا خبر خوش‌حال کننده این روزهای ورزش بانوان دو رقمی شدن بانوان اعزامی به توکیو باشد. امروز هم سومین سهمیه پیش‌بینی نشده با انصراف کشور ساموا از المپیک به ایران رسید. خبری به ظاهر خوش‌حال کننده ولی در حقیقت تلخ و حسرت آور.

پریسا جهان‌فکریان که در دسته فوق سنگین المپیکی شد تا به نخستین بانوی المپیکی تاریخ وزنه برداری ایران تبدیل شود، حالا به نظر می‌رسد این سهمیه به راحتی از دست خواهد داد. جهان‌فکریان که چندی پیش از فدراسیون انتقاد کرده بود به کمیته انضباطی احضار شد و به گفته او با تهدیدهای فدراسیون نشینان مبنی بر محروم کردنش مواجه شده است.

جهان‌فکریان در این خصوص به خبرآنلاین گفته است: مسئولین فدراسیون به من نگفتند که شانس سهمیه المپیک دارم و فردای آن جلسه دستم را عمل کردم در صورتی که می‌توانستم با همان وضعیت در توکیو حاضر شوم ولی در حال حاضر هیچ شانسی ندارم و المپیک را از دست دادم. او همچنین درباره ادامه کج رفتاری‌ها با او افزوده است: به من گفتند در خارج از اردو مصدوم شدی و هزینه جراحی دستم را نپرداختند و باید ۳۰ میلیون از جیب خودم هزینه کنم.

تگ ها


وزنه برداری وزنه‌برداری