خوشحالی شدید سرمربی چلسی از پیشنهاد آرسنال!

داوید لوئیز مدافع فصل گذشته باشگاه چلسی در آخرین ساعات نقل‌وانتقالات انگلیس به آرسنال پیوست، انتقالی که باعث خوشحالی سرمربی آبی‌های لندن شد....

به گزارش مدال؛ «فرانک لمپارد» سرمربی چلسی، در طول پیش فصل به شدت از «داوید لوئیز» انتقاد کرد و همین مسئله نیز باعث شد او به جدایی از آبی‌های لندن بیاندیشد و سرانجام راهی سمت قرمز شهر شود.

مدافع 32 ساله برزیلی ابتدا در برنامه‌های لمپارد جای داشت اما در آخرین روز نقل‌وانتقالات فوتبال انگلیس با هشت میلیون یورو راهی آرسنال شد. او در دیدار برابر برنلی که با برتری 2 بر یک توپچی‌های لندن به پایان رسید برای نخستین بار پیراهن سرخ تیم لندنی را بر تن کرد و در نخستین نمایش خود توانست عملکرد خوبی نیز از خود به جا بگذارد. این در حالی‌ست که لمپارد از عملکرد او در پیش فصل به شدت عصبانی بود و همین مسئله در جدایی‌اش نقش مهمی داشت.

پس از برتری 5 بر 3 چلسی برابر سالزبورگ در پیش فصل، مدافع برزیلی مورد انتقاد تند سرمربی آبی‌های استمفوردبریج قرار گرفت و طبق گزارش «ایندیپندنت» همین انتقاد تند باعث ایجاد تنش میان لمپارد و لوئیز شد. آن‌ها حتی مدعی شدند که این دو از پیشنهاد آرسنال بیش از حد خوشحال بودند.

حال لوئیز در مصاحبه با «ESPN Brasil» شخصاً درباره جدایی‌اش از چلسی سخن گفته: «در صحبت‌هایی که با فرانک داشتم دریافتم که ایده‌های او برای فصل جدید با من تفاوت دارد. این شانس را داشتم که از سوی آرسنال پیشنهاد دریافت کنم، آنها باشگاه بزرگی هستند. هنوز هم به چلسی احترام می‌گذارم، درک همه اتفاقات برای مردم همیشه آسان نیست. تصمیم من احترام به چلسی و مربی بود چون او قصد داشت فلسفه جدیدی پیاده کند. من هم تصمیم گرفتم سفر جدیدی در باشگاه جدیدی آغاز کنم و برای درخشش همه کار کنم.»

بیشتر بخوانید:

نوریچ – چلسی؛ برنده باش فرانکی

تگ ها


فرانک لمپارد داوید لوئیز داوید لوئیز آرسنال لوئیز لمپارد اختلاف لمپارد لوئیز آبی های لندن آبی های استمفوردبریج توپچی‌های لندن داوید لوییز آرسنال چلسی لیگ برتر فوتبال