خوشحالی نکردن قربانی یک گل دوام داشت

علی قربانی مهاجم استقلال بعد از گل اولی که به ثمر رساند خوشحالی نکرد اما بعد از گل دومی که به ثمر رساند به شدت به ابراز احساسات پرداخت ......

علی قربانی مهاجم استقلال بعد از گل اولی که به ثمر رساند خوشحالی نکرد اما بعد از گل دومی که به ثمر رساند به شدت به ابراز احساسات پرداخت.

دیدار تیم های استقلال و پارس جنوبی جم با حساب چهار بر صفر به سود آبی های پایتخت به پایان رسید.
حواشی نیمه دوم این دیدار به شرح زیر است:
-
در این دیدار میگوئل کولی و ساشا شفر دو مربی استقلال به دلیل صادر نشدن کارت های مربی گری خود روی سکوها نشسته بودند.
-
لوپز و کولی دو مربی تیم ملی این دیدار را از نزدیک تماشا می کردند.
-
طبق اعلام بلندگوی ورزشگاه آزادی ۲۴ هزار نفر این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
-
در همان ابتدای نیمه دوم شفر برای اعتراض به یک صحنه از محوطه فنی آبی ها خارج شد و به نزدیکی محوطه فنی تیم پارس جنوبی رسید که داور چهارم او را به سمت نیمکت استقلال هدایت کرد.
-
در لحظات شروع نیمه دوم مسئولان کمیته پیشکسوتان استقلال درحال تقدیر از امیر طاهری پیشکسوت این باشگاه بودند.
-
بعد از گل سوم استقلال که توسط قربانی به ثمر رسید، این بازیکن خوشحالی بعد از گل نکرد و تمامی بازیکنان استقلال برای تبریک به او، به سمتش رفتند. البته او بعد از گل چهارم به خوشحالی پرداخت.
-
بعد از گل سوم استقلال، هواداران استقلال در شعارهایی خطاب به تارتار می گفتند که پرسپولیس هم تجربه سه گل خوردن از استقلال را دارد. آنها در ادامه از این مربی تشکر کردند.
-
هواداران استقلال در اواسط نیمه دوم علیه پرسپولیس شعار دادند و مسئولان این باشگاه را دزد خطاب کردند. در ادامه آنها علیه سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال هم شعار دادند.
-
بعد از گل چهارم استقلال، محسن فروزان به شدت از دست هم تیمی هایش ناراحت بود و از آنها انتقاد می کرد.
-
در دقیقه ۷۲ یک پنالتی به سود پارس جنوبی اعلام شد که با اعتراض آبی ها همراه بود. اما این پنالتی را رحمتی دفع کرد تا به شدت مورد تشویق قرار بگیرد.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال