خوشحالی پوگبا از رفتن نیمار به پی اس جی

پیوستن نیمار به پاری سن ژرمن باعث خوشحالی ستاره فرانسوی منچستر یونایتد شده است ......

پیوستن نیمار به پاری سن ژرمن باعث خوشحالی ستاره فرانسوی منچستر یونایتد شده است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از دیلی میرر، نیمار با ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا جدا و راهی پاری سن ژرمن شد تا عنوان گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را به خود اختصاص دهد.

پیوستن نیمار با این رقم به پاری سن ژرمن باعث خوشحالی پوگبا شده است چون او بر این باور است که فشار روی او کم تر شده و می تواند با تمرکز بالاتری بازی کند.

او گفت: فصل قبل همه از من درباره رقمی که با آن به منچستر یونایتد پیوستم صحبت می کردند و همه سوال ها راجع به این موضوع بود اما الان دیگر همه نگاه ها به سوی نیمار است و دیگر از من فقط سوال فوتبالی می کنند.

پوگبا درباره وضعیت خود گفت: خوشبختانه با پیوستن ماتیچ به منچستر یونایتد شرایط برای من بسیار بهتر شده است. الان دیگر با خیال راحت در کارهای هجومی شرکت می کنم و توانستم برابر وستهام گلزنی کنم. امیدوارم که دیگر شوت های من دقت لازم را داشته باشد و به تیر دروازه نخورند.

او ادامه داد: به صراحت بگویم که زدن گل های زیاد برای من اهمیت ندارد بلکه تنها موفقیت تیم مهم است. چه فایده ای دارد که من ۱۰۰ گل بزنم اما با جام همراه نباشد؟ خوشبختانه شروعی توفانی داشتیم و توانستیم در دیدار نخست چهار گل به ثمر برسانیم. درخشش لوکاکو در این دیدار نوید روزهای خوب را به ما می دهد.

 

تگ ها


اخبار روز پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال