خوشحالی پپ از بازگشت مدافع انگلیسی به ترکیب

پپ گواردیولا در آستانه دربی امروز منچستر از بازگشت جان استونز مدافع ملی پوش انگلیسی به ترکیب سیتی ابراز خوشحالی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه منچسترسیتی امروز به اولدترافورد می‌رود تا دربی شهر منچستر با یونایتد بازی کند پپ گواردیولا سرمربی این تیم به ستایش از جان استونز مدافع ملی پوش انگلیسی این تیم پرداخت و گفت هرگز اعتقادش به استونز را از دست نداده بوده و از بازگشت او به ترکیب سیتی خوشحال است.

استونز که از سال ۲۰۱۶ از اورتون به سیتی ملحق شده ۱۴۱ بار پیراهن این تیم را به تن کرده و از جمله بازیکنان باتجربه و تاثیرگذار این تیم به حساب می آید. استونز در تیم ملی انگلیس هم بازیکن فیکس بوده از جمله مهره های مورد اعتماد گرت ساوت گیت در این تیم است. با اینحال استونز فصل گذشته از ترکیب اصلی سیتی فاصله گرفت و گواردیولا در تابستان رون دیاس و ناتان ایک را خرید تا شاید جانشینی برای استونز پیدا کند. اما گواردیولا حالا تایید کرد که پشیمان شده و از بازگشت استونز به قلب خط دفاعی تیمش خوشحال است.

گواردیولا در این باره گفت: " برای جان استونز خیلی خوشحالم. در نهایت بازیکنان هستند که باید خودشان را ثابت کنند و ما در این مورد نمی توانیم کمکی به آنها بکنیم. نظر من درباره استونز همیشه ثابت بوده و تغییر نکرده. ما وقتی او را از اورتون خریدیم مطمئن بودیم کیفیت لازم برای درخشش در سیتی را دارد. بازیکنها هم انسان هستند و مشکلات فوتبالی و زندگی خصوصی دارند. او حالا جایگاه خودش را بدست آورده و با روحیه ای که از او می شناسم شک ندارم دوران فوتبالی طولانی ای خواهد داشت".

بیشتر ببینید:

سیوهای برتر ادرسون برابر منچستریونایتد

گلهای برتر ماه نوامبر باشگاه منچسترسیتی

 

 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال