خوشحالی گواردیولا از هت تریک در جام اتحادیه

پپ گواردیولا، سرمربی سیتی مدعی شد تیم های او همیشه به دنبال پیروزی و کسب قهرمانی هستند....

به گزارش مدال، سیتی امشب موفق شد با کسب برتری ۱-۲ مقابل آستون ویلا در فینال جام اتحادیه، برای سومین فصل متوالی قهرمانی در این رقابت ها را جشن بگیرد. پپ گواردیولا ضمن تمجید از بازی حریف مدعی شد سیتی نمایش درخشانی داشته و این موفقیت فوق العاده است.

پپ گواردیولا گفت: "کسب سه عنوان متوالی قهرمانی در رقابت های جام اتحادیه فوق العاده است. این ثباتی که ما نشان داده ایم باورنکردنی و شگفت انگیز است. نمایش ما در این دیدار بسیار خوب بود. ما در دقایق ابتدایی و در دقایق پایانی خوب مبارزه کردیم. آنها در دقایق اول دو شانس بسیار خوب گلزنی داشتند، اما ما نیز واقعا خوب بازی کردیم، به خصوص در نیمه دوم.

نمایش خوبی ارائه دادیم و فیل فودن فرصت طلب بود. موفقیت بزرگی به دست آوردیم، این بعد از جام خیریه دومین جام ما در این فصل محسوب می شود که بسیار شیرین و خوشایند است. از زمانیکه هدایت سیتی را بر عهده گرفتم همیشه تیمم برای کسب پیروزی تلاش کرده است. ما در تمام رقابت ها می خواهیم به موفقیت دست یابیم و کسب سه جام متوالی اتحادیه، اینجا بودن و کسب پیروزی بسیار خوب است."

اخبار مرتبط:
منچسترسیتی 2 استون ویلا 1؛ هت تریک یاران پپ در جام اتحادیه
خلاصه بازی منچسترسیتی 2 استون ویلا 1/ ویدیو 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچسترسیتی جام اتحادیه انگلیس جوزپ گواردیولا منچستر سیتی استون ویلا استون ویلا-منچستر سیتی جام اتحادیه فوتبال