خوشحالی یورگن کلوپ از قهرمانی برزیل در کوپا آمریکا

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول به خاطر قهرمانی آلیسون و فیرمینو در قالب تیم ملی برزیل، در کوپا آمریکا خوشحال است...

سرمربی آلمانی لیورپول، از قهرمانی برزیل خوشحال است.

به گزارش مدال، تیم ملی برزیل ابتدای این هفته و بعد از 12 سال موفق شد در خانه خود فاتح رقابت های کوپا آمریکا شود و آلسیون و روبرتو فرمینو، دو ستاره برزیلی لیورپول نقش مهمی در این موفقیت ایفا کردند. یورگن کلوپ سرمربی مرسی سایدی ها از رخ دادن این اتفاق ابراز خوشحالی کرده و دو ستاره برزیلی خود را مستوجب سپری کردن تعطیلات دانست.

یورگن کلوپ گفت: "ژردان شکیری هنوز درگیر مصدومیتی است که در تیم ملی برای وی حادث شده است. ماهیچه ساق پای وی آسیب دیده و به همین دلیل شکیری مدتی از میادین دور خواهد بود."

کلوپ همچنین در مورد درخشش ستاره‌های برزیلی لیورپول در کوپا آمریکا و قهرمانی آنها با لباس سلسائو گفت: "بلافاصله بعد از بازی به روبرتو فرمینو و آلیسون پیام دادم و آنها نیز چند پیام صوتی و تصویری برایم فرستادند که آخرین آن هفت و نیم صبح به دستم رسید. هم آلیسون و هم فرمینو نیاز به تعطیلات دارند و البته لایق استراحت کردن نیز هستند.

فکر می کنم آخرین باری که برزیل قهرمان شد سال 2007 بود و آنها بچه بودند. آلیسون که در حال حاضر 26 ساله است در آن مقطع 14 ساله بود، پس واقعا اتفاق خوبی رخ است. از دیروز تصاویر زیادی از جشن شادی مردم برزیل در خیابان ها دیده ام که برایم خوشحال کننده بوده است."

اخبار مرتبط:

مژدگانی 30هزارپوندی مهاجم لیورپول؛ سگم را پیدا کنید!

تگ ها


کوپا آمریکا تیم ملی برزیل فوتبال جهان یورگن کلوپ لیگ برتر فوتبال