خوش‌بینی تیبو کورتوا به ادامه فصل رئالی‌ها

کورتوا به ادامه فصل خوش‌بین است...

کورتوا به ادامه فصل خوش‌بین است

تیبو کورتوا احتمال فتح سه‌گانه را رد نمی‌کند.

به گزارش مدال، تیبو کورتوا سنگربان بلژیکی باشگاه رئال مادرید در مصاحبه‌ای در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.

به نقل از آ.اس، تیبو کورتوا گفت:

رویایی که به حقیقت پیوست: "من فکر نمی کنم بازیکنی در جهان باشد که علاقه به بازی کردن برای رئال مادرید نداشته باشد.در چلسی واقعا خوشحال بودم زیرا با شرایط وقف پیدا کرده بودم و دوستان خوبی داشتم اما رئال مادرید برای جذب من تلاش کرد و وقتی رئال مادرید به شما علاقه داشته باشد یعنی بزرگترین شانس و فرصت نصیبتان شده است."

پرتاب عروسک موش توسط هواداران اتلتیکو مادرید: "مشکلی نبود. من همیشه برای هواداران تیم رقیب احترام قائل هستم و طبیعتا به هواداران اتلتیکو مادرید هم احترام می گذارم. حس بدی در خصوص پرتاب عروسک ها نداشتم. سه سال در اتلتیکو را گذراندم و بهترین عملکردم را در آنجا به نمایش گذاشتم تا افتخارات کسب کنم."

رابطه با کیلور ناواس:  "رابطه خوبی با کیلور دارم و خیلی خوشحال هستم که او در تیم هست. جایی که افراد مشکلات را می بینند، من راه حل ها را می بینم. کیلور اینجا هست چون بهترین بازیکنان را در ترکیبمان و همه پست ها داریم. "

کریستیانو رونالدو: "او یکی از اسطوره های رئال مادرید است و بهترین رکوردها را در تاریخ رئال مادرید ثبت کرده است.به عنوان رقیب مقابل او آزار دیدم اما در رئال مادرید، با یکی از جملات سانتیاگو برنابئو موافق هستم که می گفت هیچ بازیکنی مهم تر از بقیه نیست."

احتمال برد سه گانه: "من هیچ شکی ندارم که رئال مادرید توانایی و اشتیاق لازم برای بردن سه گانه را دارد.برای اثبات حرفم می توانید تمرینات رئال مادرید را ببینید.تیم متعادلی در کنار بهترین بازیکنان جهان داریم. همه بازیکنان شوق بالایی برای پیروزی دارند، همانطور که جام باشگاه های جهان را بردیم. "

سولاری عامل اوج گرفتن رئال مادرید: "ما هنوز هم مثل دوران حضور شلوپتگی هستیم با این تفاوت که در آن زمان، اتفاقات و نتایج به شیوه و آن جور که می خواستیم، پیش نمی رفت. در فوتبال نمی توان این چیزها را توضیح داد. گاهی وقتی مربی جدید وارد می شود، شرایط تغییر می کند."