خوش‌بینی لوورن به صعود لیورپول به فینال لیگ قهرمانان اروپا

دژان لوورن، مدافع کروات لیورپول پس ازپیروزی 2-5 تیمش برابر رمدر بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اظهار داشت قرمزها توانایی شان را به تمام دنیا نشان دادند و می توانند در ورزشگاه رم نیز نتیجه خوبی کسب کنند ......

 دژان لوورن، مدافع کروات لیورپول پس از پیروزی 2-5 تیمش برابر رم در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اظهار داشت قرمزها توانایی شان را به تمام دنیا نشان دادند و می توانند در ورزشگاه رم نیز نتیجه خوبی کسب کنند.

لوورن در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه لیورپول گفت:

عملکردی که برابر رم داشتیم، خارق العاده بود. جو ورزشگاه از ابتدای بازی، عالی بود و ما بار دیگر کیفیت مان را نشان دادیم. شانس های بسیاری برای گلزنی خلق کردیم و به همین دلیل، بازی برای ما و هواداران لذت بخش بود. به تمام دنیا نشان دادیم قادر به ارائه چه عملکردی هستیم.

توضیحش سخت است اما در 15-10 دقیقه پایانی، کمی در کنترل بازی دچار مشکل شدیم. البته کاملا اطمینان دارم که در بازی برگشت، نتیجه خوبی کسب خواهیم کرد.

مدافع کروات در خصوص این که رم مجبور است در ورزشگاه خانگی اش برای جبران گل های خورده جلو بکشد، ادامه داد:

رم تیمی است که می خواهد فوتبال بازی کند و از ما نخواهد ترسید. احتمال دارد نحوه بازی آن ها در دیدار بعدی، متفاوت باشد اما رم برای گلزنی مجبور است حمله کند؛ این بدان معناست که ما در ورزشگاه المپیکو نیز از شانس گلزنی برخوردار خواهیم بود. باید باهوش بوده و در حالی به آن جا برویم که انگار نتیجه بازی 0-0 است.

دژان درباره عملکرد بسیار عالی صلاح در این فصل، افزود:

بازی در کنار او باعث افتخار است. صلاح در داخل و خارج از زمین، مردی فوق العاده است. امیدوارم مصدومیت به سراغ وی نیاید تا بتوانیم در کنار او، تاریخ سازی کنیم.

تگ ها


اخبار روز دیان لوورن UEFA Champions League فوتبال