خوش خبر : در ایران دهان معروف را شطرنجی میکنند

به گزارش مدال به نقلاز خبر آنلاین-میزان نوشت: سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: متاسفم برای کسانی که شایعه سازی می کنند و می گویند معروف به خاط درگیری با کولاکوویچ بازی نکرده است ......

به گزارش مدال به نقلاز خبر آنلاینمیزان نوشت: سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: متاسفم برای کسانی که شایعه سازی می کنند و می گویند معروف به خاط درگیری با کولاکوویچ بازی نکرده است.

امیر خوش خبر در گفت وگویی، در مورد پیروزی تیم ملی والیبال کشورمان مقابل لهستان در لیگ جهانی گفت: خوشبختانه توانستیم تیم لهستان را ببریم. بازیکنان جوان ما خیلی خوب کار کردند اما نباید احساسی شویم چون هنوز صعود ما به مرحله بعدی مشخص نیست. مسابقات سختی را در پیش داریم.

او با اشاره به غیبت کاپیتان تیم ملی در دیدار شب گذشته (یکشنبه) گفت: سعید معروف همچنان زیر سرم است. به جز معروف، 5 بازیکن دیگر ما هم علائمی شبیه علائم بیماری معروف دارند که برای معروف شدیدتر است.
سرپرست تیم ملی والیبال ایران در باره شایعه درگیری سعید معروف با ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی قبل از بازی با لهستان گفت: متاسفم برای کسانی که شایعه سازی می کنند و می گویند معروف به خاط درگیری با کولاکوویچ بازی نکرده است. معروف حتی قبل بازی با لهستان اصرار داشت با وجود حال خرابش روی نیمکت تیم ملی بنشیند. او همه زندگی اش را وقف تیم ملی کرده ولی ما عادت داریم او را بکوبیم. کل دنیا به معروف احترام می گذارند اما در ایران، دهان او را شطرنجی می کنند. البته من پیش بینی می کردم چنین حاشیه سازی هایی صورت بگیرد. این کارها چیزی به جز دلسردی ندارد.
 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال والیبال