خوش‌خبر: رفتار عادل قابل بخشش نیست

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: کنار گذاشتن غلامی از تیم ملی بر اساس نظر کولاکوویچ است و همه از این تصمیم حمایت کامل می کند ......

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: کنار گذاشتن غلامی از تیم ملی بر اساس نظر کولاکوویچ است و همه از این تصمیم حمایت کامل می کند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، عادل غلامی و یکی از بازیکنان در تمرینات عصر روز گذشته (یکشنبه) تیم ملی والیبال ایران با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند که منجر به تذکر ایگور کولاکوویچ به هر دو بازیکن شد، اما عادل غلامی پیراهن خود را در آورد و محل تمرین تیم ملی را ترک کرد.

امیر خوش خبر بعد از نشست کادر فنی برای رسیدگی به این موضوع افزود: همانگونه که شب گذشته مقرر شده بود، برای رسیدگی به موضوع عادل غلامی و ترک اردو از سوی این بازیکن، صبح امروز (دوشنبه) کادر فنی دوباره تشکیل جلسه داد تا این موضوع را مجددا بررسی کند و تصمیم شتاب زدهای گرفته نشود.

وی تصریح کرد: در این نشست کولاکوویچ تاکید کرد که این بی نظمی قابل بخشش نیست و برای تداوم نظم و انضباط در تیم ملی والیبال باید برخورد جدی با این بازیکن شود.

سرپرست تیم ملی والیبال تاکید کرد: هر چند عادل غلامی یکی از بازیکنان خوش نام و تاثیرگذار تیم ملی است و تاکنون برای این تیم نیز زحمات زیادی کشیده است، اما برای اینکه نیازمند نظم در تیم ملی هستیم، تصمیم به کنار گذاشتن عادل غلامی از تیم ملی گرفته شده است.

خوش خبر با بیان اینکه به یقین نبود این بازیکن شرایط تیم ملی را سخت خواهد کرد، گفت: تیم ملی والیبال رویدادهای مهمی پیش رو دارد و باید نتایج مطلوبی نیز کسب کند.

سرپرست تیم ملی والیبال تصریح کرد: این تصمیم ایگور کولاکوویچ است و شب گذشته این تصمیم را گرفته بود و نظر اکثر اعضای کادر فنی هم همین بود، اما نشست امروز برای بررسی بیشتر و همه جانبه و به دور از شتاب زدگی برگزار شد.

وی تاکید کرد: به هر حال تصمیم به کنار گذاشتن عادل غلامی از تیم ملی والیبال گرفته شده است و فدراسیون و کادر فنی تیم ملی نیز برای ایجاد نظم تیمی از این تصمیم حمایت کامل می کند. بنابراین با توجه به اینکه فردا برای برگزاری اردوی تدارکاتی و برگزاری بازی دوستانه به ترکیه خواهیم رفت، در صورت انجام هماهنگی های لازم علی شفیعی جایگزین عادل غلامی خواهد شد و در صورت قرارگیری در لیست 14 نفره ایران در مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان تیم ملی را در اردبیل همراهی خواهد کرد.

 

تگ ها


اخبار روز والیبال