خوش‌خبر: منتظر اعلام میزبان لیگ ملت‌ها هستیم

سرپرست تیم ملی والیبال گفت: آلکنو اعلام کرد در تیم ملی به روی همه باز است و مربیان می توانند در تمرینات هم شرکت کنند. &#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال بعد از نشست آنلاین ولادیمیر آلکنو با سرمربیان لیگ برتری درباره جزییات این جلسه توضیحاتی را ارائه کرد.


خوش‌خبر در این باره گفت: این نشست با حضور آلکنو و توتولو، دستیار او و سرمربیان لیگ برتری والیبال ایران برگزار شد. هدف از این جلسه هم این بود که سیستم ها و روش‌های تمرینی از سوی آلکنو و نقطه نظرات از سوی مربیان بیان شود. به گفته مربیان لیگ برتری جلسه بسیار خوبی بود و نکات تکنیکی زیادی در ارتباط با تیم ملی کشورمان بیان شد. نزدیک ۷۰ مورد از مسائل فنی توسط آلکنو تدریس و درباره آنها صحبت شد. درخواست مربیان هم این بود که این جلسات ادامه داشته باشد.


وی درباره زمان آغاز اردوی تیم ملی عنوان کرد: اردو از ۷ فروردین توسط مربیان ایرانی در سالن فدراسیون آغاز می شود که در اوایل بیشتر برای آماده کردن بازیکنان و تست های پزشکی خواهد بود. از ۲۲ فروردین هم آلکنو و توتولو به اردو اضافه می شوند و با نفرات دعوت شده تمرینات اصلی را آغاز می کنند. 


سرپرست تیم ملی والیبال ادامه داد: برنامه‌ریزی انجام شده این است که تمرینات را در تهران داشته باشیم و اردوی خارجی ما نیز احتمالا در روسیه خواهد بود. برنامه‌های ما بستگی به این دارد که اوایل اسفند تصمیم‌گیری در خصوص برگزاری لیگ ملت ها انجام شود و کشور میزبان نیز مشخص شود. هر چه باشد ما نیاز به بازی تدارکاتی و اردو داریم. در کل ما باید برای المپیک آماده شویم و نگاه ما به لیگ ملت ها آماده سازی برای المپیک است.  


خوش خبر در پایان درباره پیام آلکنو به مربیان ایرانی گفت: آلکنو تشکر کرد که مربیان ما علی رغم درگیری در لیگ برتر در این نشست شرکت کردند و اطلاعات روز والیبال را هم ارائه دادند. او اعلام کرد در تیم ملی به روی همه باز است و مربیان می توانند در تمرینات هم شرکت کنند.

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران والیبال امیر خوش خبر ولادیمیر آلکنو