خوش‌خبر: می‌خواهیم روسیه را سورپرایز کنیم

سرپرست تیم ملی والیبال گفت: روس‌ها از الان خودشان را المپیکی می دانند اما تیم ملی والیبال ایران از این شرایط استفاده خواهد کرد و ان‌شاءالله بتواند تیم روسیه را سورپرایز کند....

سرپرست تیم ملی والیبال گفت: روس‌ها از الان خودشان را المپیکی می دانند اما تیم ملی والیبال ایران از این شرایط استفاده خواهد کرد و ان‌شاءالله بتواند تیم روسیه را سورپرایز کند.

به گزارش مدال، امیر خوش خبر در خصوص پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل تیم مکزیک اظهار داشت: در بازی با مکزیک، کولاکوویچ از بازیکنان نیمکت‌نشین استفاده کرد. بازی نسبتا راحتی برای تیم ایران بود. البته در بعضی لحظات کار کمی سخت شد اما بازیکنان توانستند بدون استرس بازی کنند و  مکزیک را قاطعانه شکست دهند.
وی ادامه داد: فرصت خوبی بود بازیکنان اصلی تیم ملی استراحت کنند تا بتوانند مقابل تیم روسیه سرحال باشند. بازی با روسیه حساسیت زیادی دارد. روس‌ها آماده جشن صعود هستند و از الان خودشان را در المپیک توکیو می‌بینند. البته تیم ملی والیبال ایران از این شرایط استفاده خواهد کرد و ان‌شاءالله بتواند تیم روسیه را سورپرایز کند. بازیکنان ایران انگیزه فوق‌العاده‌ای برای بازی امشب دارند.
سرپرست تیم ملی والیبال ایران با اشاره به اینکه احتمال کسب هر نتیجه‌ای در بازی امشب وجود دارد، تصریح کرد: روسیه قهرمان لیگ ملت‌ها شده و با اعتماد به نفس بالا مقابل تیم ایران قرار می گیرد. مربی این تیم خیلی باهوش است و تا الان هم تیمش را به خوبی هدایت کرده است. البته تیم ایران همیشه در روسیه خوب بازی کرده و مقابل این تیم از پیش بازنده نخواهد بود.
خوش‌خبر در پایان خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم در روسیه سهمیه المپیک را کسب کنیم معادلات والیبال دنیا  را تغییر داده‌ایم. امیدوارم این اتفاق رخ دهد و به این هدف برسیم.

بیشتر بخوانید:

والیبال انتخابی المپیک؛ روس‌ها با توپ پر به استقبال ایران آمدند

پاسور تیم ملی: همه با هم متحد شویم تا روسیه را در خاک خودش شکست دهیم