Banner

خوش خبر: یک حرکت کوچک می‌تواند ما را تاریخ ساز کند

امیر خوش‌خبر پیش از اعزام تیم ملی والیبال به مرحله نهایی رقابت های لیگ ملت‌ها گفت: یک حرکت یا هُل کوچک می‌تواند ما را تاریخ ساز کند....

به گزارش مدال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران در حاشیه سفر تیم ملی به شیکاگو گفت: تیم ملی والیبال ایران روز شنبه عازم کشور آمریکا و شهر شیکاگو شد تا در مرحله فینال رقابت های لیگ ملت ها حاضر شود. تمامی راه هایی که برای رسیدن به این مرحله طی کردیم را همه می دانند. تیم ملی راه سختی را سپری کرده است و به مرحله ای رسیدیم که یک حرکت یا هُل کوچک می تواند ما را تاریخ ساز کند و امیدوارم بتوانیم افتخار بزرگی را کسب کنیم تا باعث شادی همه شود.
وی در ادامه درباره روند تمرینی تیم ملی اضافه کرد: تمرینات خوبی را سپری کردیم و از نظر روحی آماده هستیم و می رویم تا ببینیم در آمریکا چه اتفاقی می افتد. باید ببینیم آمریکا چگونه میزبانی انجام می دهد؛ آنها معمولا میزبانی خوبی نداشتند اما مرحله فینال کاملا متفاوت است. به محض حضور در آمریکا، برنامه تمرینی خود را خواهیم گرفت و از پس فردا تمرینات خود را آغاز می کنیم.
سرپرست تیم ملی درباره روند پروازی ایران بیان کرد: شرایط پروازی به شکلی شد که در 3 گروه به کشور آمریکا سفر می کنیم و یک مقدار شرایط برای حفظ حالت تیمی سخت شد اما با توجه به شرایط پرواز برخی بازیکنان با شرایط خوبی به کشور آمریکا خواهند رسید.
خوش خبر در پایان بیان کرد: مردم، بازیکنان تیم ملی را دعا کنند تا والیبالیست ها بتوانند افتخار آفرینی کنند و موجب شادی، افتخار و غرور تمامی مردم سراسر کشور شوند.

بیشتر بخوانید:

فیاضی: به دنبال تحریک رقبا نیستم

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران فینال لیگ ملت های والیبال زمان برگزاری فینال لیگ ملت های والیبال 2019 لیگ ملت های والیبال 2019 والیبال