خوش شانسی بزرگ قلعه‌نویی و گل‌گهر/ خدمت استقلال به سرمربی سابق

در این فصل لیگ برتر فوتبال شانس خوبی به لحاظ قرعه به امیر قلعه نویی رو کرده که در صورت استفاده بهینه از آن می‌تواند گل گهر را در رده‌های بالای جدول حفظ کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در پایان هفته دوم لیگ برتر و برخلاف تصورات تیم فوتبال گل گهر سیرجان است با دو پیروزی متوالی در صدر جدول قرار گرفته و بسیاری از تیم‌های مدعی مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و… پایین‌تر از آن قرار دارند.

سیرجانی‌ها تنها تیمی هستند که در پایان هفته دوم هر دو بازی خود را برده و ۱۰۰ درصد امتیازات را از آن خود کرده‌اند. همچنین آنها تنها میهمان پیروز هفته دوم بوده و در حال حاضر بهترین گلزن لیگ نیز از این تیم می‌باشد.

امیر قلعه نویی سرمربی باتجربه گل گهر که ۵ قهرمانی در لیگ برتر را در کارنامه‌اش دارد، امسال با قرعه خوبی در مسابقات مواجه شده که در صورت استفاده بهینه از آن می‌توان دشرایط خوب گل گهر را تا پایان فصل حفظ کرده و با این تیم هم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

قرعه خوب آنجایی نصیب قلعه نویی و گل گهر شد که این تیم بازی‌های خود را در جدول از تیم استقلال می‌گیرد. از آنجایی که بازی کردن با استقلال برای هر تیمی باعث می‌شود تا بازیکنان و اعضای کادر فنی از نظر انگیزشی و انرژی تخلیه شده باشند و احتمال داشتن مصدوم و محروم هم برای این تیم‌ها ایجاد می‌کند، این فرصت برای گل گهر ایجاد می‌شود که حریفانش در شرایط اوج به دیدار آنها نیایند.

سیرجانی‌ها در هفته سوم باید مقابل فولاد خوزستان به میدان بروند که در پایان دیداری پرحاشیه توانسته‌اند استقلال را با نتیجه ۲ بر یک شکست داده و ممکن است آن انرژی و انگیزه لازم را برای دیدار خارج از خانه مقابل گل گهر نداشته باشند.

این دیدار روز چهارشنبه ۵ آذر و از ساعت ۱۶:۱۰ در ورزشگاه خانگی گل گهر در سیرجان برگزار می‌شود. سیرحانی‌ها تاکنون سپاهان را در خانه با نتیجه ۳ بر یک و مس رفسنجان را خارج از خانه با نتیجه ۲ بر صفر شکست داده و با ۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.

بیشتر بخوانید:

بزرگترین حسرت قلعه نویی در ۵۷ سالگی

پیروزی تیم فوتبال پیکان برابر شهرخودرو/ رحمتی به قلعه‌نویی نرسید

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران تیم گل گهر سیرجان فوتبال ایران امیر قلعه نویی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال