خوش شانس بودم که توانستم زیر نظر کلوپ کار کنم

چیرو ایموبیله، ستاره خط حمله لاتزیو تمجید ویژه ای از سرمربی سابق خود یعنی یورگن‌کلوپ انجام داده است....

به گزارش "ورزش سه"، در سال ۲۰۱۴ بود که یورگن کلوپ، ایموبیله را به عنوان جانشین رابرت لواندوفسکی برای دورتموند به خدمت گرفت. با این حال مهاجم ایتالیایی خیلی نتوانست در جمع زنبورها موفق عمل کند و در ۳۴ بازی تنها ۱۰ گل به ثمر رساند و سال بعد از آن راهی سویا شد.

اگرچه این ایموبیله تلاش زیادی در سویا نیز انجام داد اما فوتبال او در کشورش ایتالیا احیا شد چرا که این بازیکن در چهار فصل گذشته موفق به ثبت ۱۰۴ گل برای لاتزیو شده و در فصل ۲۰-۲۰۱۹ نیز موفق شد بالاتر از همه فوق ستاره های دنیای فوتبال جایزه کفش طلا را از آن خود کند.

ایموبیله حالا به تمجید از سرمربی سابق خود پرداخته است. او درباره یورگن کلوپ گفت: " کلوپ چیزهای زیادی را در شما به جای می‌گذارد و نمی توانید شخصی مانند او را اصلاً فراموش کنید. خوش شانس بودم که توانستم زیر نظر یورگن‌کلوپ کار کنم. کلوپ یک مربی فوق العاده احساسی است که شما برای هر توپی به خاطر او می جنگید."

ایموبیله درباره رابرت لواندوفسکی نیز گفت: " اگر می توانستم برای مراسم توپ طلا رای دهم قطعاً به او رای می دادم. آن چیزی که باعث افتخار من می شود این است که کفش طلا را با دو گل بیشتر از او به دست آوردم. وقتی صحبت از بهترین شماره نه ها در جهان می شود همواره نام‌هایی مانند لوئیس سوارز، رابرت لواندوفسکی و کریم بنزما شنیده می‌شود. این که در زمان همه این بازیکنان باشم و بیشتر از آنها گل بزنم واقعا باور نکردنی است."

تگ ها


روبرت لواندوفسکی بروسیا دورتموند بایرن مونیخ یورگن کلوپ چیرو ایموبیله لیورپول لاتزیو